vedení účetnictví SVJ
Reality

Vedení účetnictví SVJ

Stalo se pro vás úspěšné vedení účetnictví společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ) těžko dosažitelným úkolem? Správa vašeho domu vyžaduje objednávky od velkého počtu různých dodavatelů? Dlouhodobé plánování a odborné vedení účetnictví vám dělá čím dál větší starosti? Máme pro vás řešení. Nechte povinnosti renomovaným odborníkům z PPM a.s. a vyhněte se řadě problémů nebo zbytečně utraceným finančním částkám. 

Efektivní vedení účetnictví SVJ 

Pokud se marně snažíte dostat rozpočet vašeho SVJ pod kontrolu, tak zvolte profesionální pomoc odborníků. V PPM, a.s. nabízíme efektivní vedení účetnictví SVJ v Praze a blízkém okolí. K dispozici máme propracovaný systém elektronických upomínek, díky kterému snížíme počty neplatičů. Navíc vás zaručeně zbavíme nepříjemných povinností, které se pojí s vymáháním dlužných finančních částek. Naši specialisté se postarají o podrobné evidence online dokumentů, zajistí zálohování veškerých faktur i plateb a budou aktivně vyhledávat způsoby, jak co nejvíce ušetřit. 

Dlužníci a SVJ

Téměř každé SVJ se v dnešní době potýká s dlužníky. Proto jsme pro vás v PPM, a.s. vyvinuli účinný postup, jak takovým problémům předejít. Díky mnohaleté praxi a solidním výsledkům se náš systém dlouhodobě těší vysoké oblibě. A v čem tkví naše tajemství? 

Pomocí podrobné evidence pohledávek jsou všechny finanční úkony zapisovány do online dokumentace. Ta obsahuje různé pokyny, formuláře a oznámení o zasílání upomínek na dlužné částky nebo přeplatky. Do jednotlivých online evidencí mohou zástupci SVJ samozřejmě kdykoliv nahlédnout a data si ověřit. V případě, že se nám dlouhodobě nedaří vyřešit danou pohledávku, pak ji naši specialisté odevzdají do rukou příslušných správních orgánů k dalšímu řešení.