půjčka na rekonstrukci
Bydlení­ je hra Financování bydlení Stavíme - rekonstruujeme Úspory a ekologická řešení Vytápění

Žijte bez starostí – šetřete peníze i Zemi

Kdo by nechtěl bydlet podle aktuálních trendů? Pyšnit se komfortním zázemím pro sebe i celou svou rodinu? Splňte si své sny a bydlete přesně tak, jak jste vždycky chtěli. A vůbec nevadí, že již několik let bojujete s rekonstrukcí ve starším domku, popřípadě si chcete zvelebovat chalupu u jezera. Pomocí rekonstrukce a klíčových úprav získá nemovitost okamžitě na hodnotě a zároveň vám ušetří peníze za spotřebu energií.

Proč se vyplatí rekonstrukce?

Hovoří se o zdražování tepla z uhlí, a to v průměru o pět procent. Na základě toho si lidé připlatí za teplo až několik stovek ročně, což pro někoho může mít fatální následky. Pokud se chcete zbavit obav z nedoplatků za energie, pusťte se do rekonstrukce a využijte dotace na bydlení a rekonstrukci. Díky tomu můžete ušetřit až padesát procent způsobilých výdajů za opravy! Jestliže váháte, zda se vám vyplatí rekonstrukce, pak využijte unikátní dotační program Nová zelená úsporám a zároveň se podívejte na úvěr bez zajištění. Na internetu si jednoduše spočítáte, na kolik vás vyjde tzv. rychloúvěr, jež perfektně poslouží rovněž jako půjčka na rekonstrukci. V nabídce nechybí kromě atraktivních nabídek úvěrů bez doložení příjmů i klasická půjčka na bydlení úrokovou sazbou a možností splácení až po dobu třiceti let.

Ideální rychlý úvěr na bydlení bez ručitele

Jestliže se chcete pustit do rekonstrukce, chybí vám finance na dodělání koupelny anebo potřebujete zvýšit cenu nemovitosti, nabízí se úvěr na bydlení bez ručitele. Ten garantuje stanovenou úrokovou sazbu a půjčku až do osmi set tisíc korun bez ručitele či zástavy nemovitosti. Zpracování férové nabídky získáte zdarma a nemusíte dokládat ani své příjmy. Podle svých možností lze splácet až patnáct let. Luxusní bydlení máte na dosah ruky, využijte skvělých cen a zajímavých finančních produktů, s nimiž získáte nové, úspornější bydlení, s ním potažmo také úsporu za energie, ekologičtější přístup a splátky, jež vás nezruinují.