Koupelna

Nepříjemný vodní kámen v koupelně. Jak na něj?

Mnoho lidí dnes řeší nepříjemný problém s usazováním vodního kamene a to i přitom že mají zcela novou koupelnu. Problémem je to, že se vodní kámen tvoří téměř kdekoliv, kde to jde a běžné čističe na něj nevystačí. Tento poměrně težko odstranitelný prvek vzniká především na koupelnové keramice a skle. Odstranění vodního kamene vůbec nebývá jednoduché ovšem vědci se na toto téma také zaměřili a českém trhu se objevuje poměrně revoluční nano přípravek na ochranu koupelny před tímto častým kazem.

Tento kaz nacházíme často i ve sprchových koutech, každý kout má jinou náchylnost, to se ovšem odráží i na ceně takového koutu. Náchylné je i sklo vodního koutu nebo dokonce v některých případech i zrcadlo. Ze skla vodní kámen odstráníme poměrně pohodlně, nicméně na keramické prvky bychom měli použít už větší kalibr. Jedním z nejúčinnějších přípravků je tzv. Nanoconcept. Odstranění vodního kamene s ním přestává být problém, díky nové technologii. Má několik významných plus, hlavním je asi že nejen vodní kámen odstraňuje, ale i poskytuje ochranu proti usazování vodního kamene.

Vodní kámen se tudíž na ošetřeném povrchu nějakou dobu neusadí a přípravek nemusíme používat tak často. Ochrana skla před vodním kamenem už není tak složitá, stejně tak jako ochrana keramiky. Přípravek je také jednoduchý na používání a oplachuje se pouze vodou, nejsou tudíž zapotřebí žadné speciální chemické koncentráty. Přípravek je zcela ekologický, takže se nemusíte bát podráždění rukou nebo dalších obtíží. Efekt lotusového květu naší koupelně dodá ještě větší charisma prostoru. Nepříjemné potíže se takto dají lehce vyřešit a vzhledem k ceně přípravku ( v setu ) je to velmi dobrá koupě. K prodeji jsou i samočisticí ochrané postřiky, nic už tak nebrání k uspěšnému boji proti usazování vodního kamene a proměny vaší koupelny v krásné místo relaxace a odpočinku.

1 komentář

  1. Zdravím všechny,

    po přečtení tohoto článku, jako bych viděl popisek produktu jak je úžasný. Rozhodl jsem se do tohoto produktu na ochranu skleněných povrchů zainvestovat a koupil si jej. Nanesl jsem ho na sprchový kout a světe div se. Ono to opravdu funguje. Už to mám na koutě 3 měsíce a pořád paráda. Stačí opravdu umývat jen mokrou hadrou. Nejvíc se mi to líbí na umyvadle. Na ten efekt stékající vody se dívám pořád :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.