Bydlení­ je hra

Mýty, které kolují kolem stěhování a nejsou pravda

Říká se, že stěhování je horší než vyhoření. Jestli je toto tvrzení mýtus nebo fakt, to musí posoudit každý z nás individuálně. Ve společnosti však pobíhají skutečné dezinformace týkající se životního milníku, na které je dobré upozorňovat a které je dobré vyvracet. Pojďme si říct hned několik mýtů spojených se stěhováním a obecně také se stěhovacími společnostmi.

O víkendu a svátcích se nestěhuje

Chcete se přestěhovat a v ideálním případě chcete využít služeb stěhovací firmy? Možná vás v tomto kroku zastavuje domněnka, že o víkendu stěhováci nepracují. Určitě i jejich týden má jen 5 pracovních dní, říkáte si. Jenže mnohé stěhovací firmy si uvědomují, že lidé se v týdnu zase stěhovat nechtějí, a tak se jim nabízí i o víkendech. 

Jinými slovy – domnívat se, že se o víkendech nestěhuje je mylné. Během víkendů a svátků se stěhuje jako o duši, vždyť jiné profese mají v těchto dnech volno. 

Stěhování je na dlouho

Možná se však nacházíte v bodu, kdy přemýšlíte, jestli je stěhování skutečně východiskem ze situace či nikoliv. Přece jenom je to určitě na dlouho, říkáte si. Jenže stěhování se nemusí protáhnout, jak se možná domníváte. Pokud budete mít po ruce skutečně profesionální stěhovací firmu, může to být otázka pár hodin.

Vždyť ani stěhovací firma nechce při stěhování ztratit své mládí. Jinými slovy nabízí zorganizovanou pomoc, která bude opravdu efektivní a kterou oceníte, protože neztratíte s ní ani příliš mnoho času, ale ani tak dlouho opečovávané nervy.

Stěhováci jsou líní

Ve společnosti také můžete slyšet to, že stěhováci jsou líní. Že zkrátka do schodů věci netahají nebo že s věcmi nešetrně zacházejí. Je však třeba si uvědomit, že stěhovací firmy jsou firmy jako každé jiné a i oni chtějí svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby. Jinak by to mohly na trhu rovnou zabalit. 

Lenost jinými slovy nezapadá do celkové strategie společností. Naopak se stěhováky je tento životní krok velmi rychlý a efektivní.