inteligentní elektroinstalace na míru
Bydlení­ je hra Obývací pokoj

Inteligentní elektroinstalace pro Váš dům

Jistě zvažujete, jak docílit bezpečného a snadno přehledného domova. Ať už máte malé děti, stárnoucí rodiče, nebo domácí mazlíčky, které necháváte doma samotné, zjednodušte si život a pořiďte si systém automatické kontroly. Systém bude za Vás regulovat spotřebu energií, kontrolovat bezpečí Vašich blízkých, ušetří Vám peníze za spotřebu. Správně nastavené technologie si spolu rozumí a zútulní Vaši domácnost.

Oslovte odborníky na automatizaci, proberou s Vámi všechny možnosti a vaše požadavky na umístění do prostoru. Posléze vypracují projekt a po jeho schválení se pustí do realizace. V současnosti je automatizace prostor hitem, poskytuje jednoduchý přehled o provozu domácnosti, kanceláře, výrobních prostor, jakékoliv budovy. Zaručuje také úsporu času, kdy jednoduchým pokynem zajistíte provoz spotřebičů, žaluzií či odemknutí dveří.

Častým požadavkem je zprostředkování vybudování domácího kina. Jedná se o výběr komponentů a značek všech nutných zařízení. Nastaví se propojení TV, DVD, Blu-ray, všech reproduktorů, projektorů, a osvětlení. Posoudí se vhodné rozmístění zařízení v prostoru místnosti. Může se propojit jednoduché ovládání celého systému z jednoho místa, společně s kontrolou promítání filmů.

Kontaktujte naši firmu, navštivte naše prostory, máme vybavenou zasedací a školící místnost, kde s Vámi vše důležité probereme. Pracuje pro nás tým proškolených a certifikovaných techniků a systémových designérů, kteří si poradí s každým detailem projektu. Pro Vaši firmu, či domácnost Vám vybudují inteligentní elektroinstalaci na míru. V průběhu stavby budou na vše dohlížet, zajistí pro Vás kvalitní dodavatele technologií. Můžete se spolehnout, že původní náklady se Vám vrátí, společně se získáním klidu a jistoty v oblasti péče o své blízké.