Reality

Najděte vlastníka nemovitosti i volné parcely k prodeji

O katastru nemovitostí jste pravděpodobně již slyšeli. Jedná se o ověřený zdroj informací, kde naleznete vše potřebné o nemovitostech – kdo je vlastníkem vybrané parcely nebo nemovitosti a samozřejmě i jejich popis, soupis a geometrické polohové určení. Najdete v něm i věcná práva k nemovitostem a další klíčové údaje o samotných stavbách, pozemcích a jejich vlastnících. S katastrem pracují lidé napříč celou Českou republikou a vy teď máte skvělou příležitost objevit výhody webového portálu GeoPas.cz, jež sice neplní agendu katastru, ale dělá nahlížení do katastru nemovitostí jednodušší a efektivnější.

Jednoduchý přehled v rozšířeném podání

Moderní webový portál GeoPas.cz sází na propracovanost a zároveň přehledné seskupení všech údajů o parcelách, nemovitostech, katastrálních územích i mapách. Katastr nemovitostí vám nabízí především možnost získat informace o vlastnících pozemků. Tato data oceníte zvláště v momentu, kdy zjistíte, že zemřel majitel rozsáhlých parcel určených k výstavbě i komerčním účelům, popřípadě když chcete vědět, kdo je vlastníkem dlouhodobě opuštěného domu. Katastrální mapa v elektronické podobě nabízí pohled na všechny zaznamenané nemovitosti, přičemž se tato mapa neustále aktualizuje dle nových staveb či stavebních úprav, aby lidé hledající údaje měli vždy nejčerstvější informace a mohli s nimi bezpečně pracovat. Parcely a detailní informace o nich včetně praktických grafů tak získáte jednoduše, pohodlně a online.

Všechny informace na jednom místě

Web je opravdu propracovaný a nabízí pohled i na životní prostředí či bližší informace o krajích a okresech. Snadno tak získáte pohled na Českou republiku v číslech. Budete-li hledat údaje o parcelách nebo katastrálních územích, budete překvapeni, jak jednoduché to dnes může být. Vyzkoušeli jsme detailní vyhledání katastrálního území za vás – zde https://geopas.cz/parcely/627210807 naleznete všechny bližší informace o parcele č. 138 v Polance nad Odrou, jež spadá pod město Ostrava. Jednoduše tak lze zjistit, že v těsné blízkosti se nabízí dva vodní toky a samotná parcela má výměru 733 m2, což je méně než obvyklých 1000 metrů čtverečních.