Bydlení­ je hra

Designový nábytek nejen pro náročné

Toužíte po moderním nábytku, který vtiskne vašemu interiéru punc luxusu? Máte pocit, že vás takový nábytek vyjde příliš draho? Potěšíme vás. Na trhu působí i prodejci, díky nimž si můžete designový nábytek dovolit.

Designový nábytek 21. století nachází své místo stále častěji v rodinných domech, kancelářích, hotelech, ale také v restauracích. Pokud zvolíte správného dodavatele, koupíte jedinečný nábytek za rozumné ceny. Vysokou kvalitu v nízké cenové relaci nabízí internetový obchod www.lino.cz, který se soustřeďuje na nadčasový nábytek. Pyšní se pestrou škálou produktů i prestižním oceněním. Tento distributor vás utvrdí v tom, že luxus nemusí vyjít tak nákladně, jak se na první pohled zdá.

Komfortní židle do kuchyně

Chcete-li obměnit židle ve své kuchyni, výše zmiňovaný e-shop vás svým sortimentem nadmíru uspokojí. Stejně jako na ostatní druhy sedacího nábytku, tak i na židle do kuchyně je kladen důraz na pohodlí. Plastové židle by vás neměly nikde tlačit, proto je ideální sáhnout po vytapecírované variaci. Sedací prostor a opěrka by měly mít dostatečné rozměry.

Židle by měly být přiměřené výšce stolu a současně by svým vzhledem měly zapadat do stylu kuchyně. Z estetického hlediska by se moderní židle rozhodně nehodily ke starobylému nábytku.

Jakou židli vybrat?

Současným trendem kuchyní je barevnost. Velké popularitě se těší červeně laděné kuchyně. Jestliže je součástí kuchyně i jídelní zóna, k černému či bílému jídelnímu stolu se perfektně hodí červené židle Next. Lákají svým precizním zpracováním a dokonalým tvarem.

zidle next

Společnost LINO DESIGN, jež má individuální přístup ke každému klientovi, má ve svém portfoliu produktů vedle výše zmíněných prvků i konferenční židle, barové židle, designová křesla, stoly, zahradní nábytek a interiérové doplňky. Vybrat si můžete elegantní nábytek za jedinečné ceny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.