Hobby

Železářství v Brně

Sháníte nářadí, spojovací materiál a vše, co se hodí do domu, dílny, zahradu či na stavbu?  Vybavení pro šikovné kutily v Brně hledejte v železářství Eika a.s.

V sortimentu železářství Brno v Horních Heršpicích naleznete železné profily pro brány, stavební a zednické nářadí, nástroje, nářadí, hadice, pororošty, schodnice, kouřové roury,  kamna, zabijačkové soupravy,  kotevní techniku, lana, řetězy, spojovací a svářecí materiál, sloupky, pletiva a další položky.

V poslední době je velký zájem například  o zemní vruty Krinner , které jsou vhodné pro zakládání staveb. Ušetříte za betonování a kopání základů. Instalace vrutů netrvá dlouho a přitom jsou stabilní, pevné, ihned použitelné a snadno demontovatelné. Zákazníci firmy Eika a.s. je bez problémů používají na plotové sloupky, terasy, garážové přístřešky, zahradní domky či jakékoliv menší stavby.

Hutní materiál v Brně i Znojmě

polečnost Eika a.s. má zákazníky v Brně i Znojmě, pobočky má v obou městech, kde  nabízí mnohem více než jen železářství. Firmám a soukromým kutilům dodává rovněž hutní materiál – závitové, svařovací, hladké i pozinkované trubky, dráty, střešní plechy, betonářskou ocel, profilovou ocel různých průřezů.

Při prodeji hutního materiálu i výrobků železářství je samozřejmostí technické poradenství. Na vaše přání zajistí také dopravu k vám domů. Pokud budete sledovat webové stránky www.eika.cz naleznete na hlavní stránce aktuální akce značek XTline a Proteco určené pro dílnu, stavbu i zahradu.

Mnoho spokojených zákazníků využívá i další službu, kterou společnost nabízí, a tou je čerpací stanice LPG, CNG a nově  i samoobslužného mycího boxu. Kvalitní pohonné hmoty poskytují ve Znojmě nonstop.

Poslání firmy Eika a.s. je jednoduché – být stálým a spolehlivým partnerem pro své zákazníky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.