Koupelna Kuchyně Podlahy Stavíme - rekonstruujeme

Vše pro rekonstrukci

Plánujete-li rekonstrukci koupelny, kuchyně nebo rovnou celého bytu, a jste z Moravy, neměla by vaší pozornosti uniknout firma HDS Morava, která působí ve městech Havířov, Karviná, Ostrava, Frýdek-Místek, Orlová, Český Těšín, Brno a jejich okolí. Svěřit jí můžete celkovou rekonstrukci bytu – od podlahy, přes kuchyňskou linku, koupelny, nábytek na míru až po interiérové dveře. Nabídka materiálů a designů podléhá vkusu zákazníka stejně jako módním trendům, které můžete zkonzultovat s bytovou návrhářkou v rámci služeb firmy HDS Morava.

Kuchyně nabízí tato firma sektorové i na míru. Sektorové kuchyně jsou určeny pro ty, kteří požadují kvalitu a zároveň nižší cenu. Výhodou sektorových kuchyní je i rychlé dodání, jedná se v podstatě o poskládání kuchyně z typizovaných skříněk. Kuchyně na míru jsou pro náročnější klienty, kteří nestrpí žádné kompromisy v rámci uspořádání kuchyně nebo pro ty, kteří mají netypické rozměry místnosti. Vše bude vytvořeno podle představy klienta. Samozřejmostí je konzultace s bytovým návrhářem a 3D návrhy.

Vše pro rekonstrukci

Také pro rekonstrukci koupelen nabízí HDS Morava individuální řešení. Nejlevnější alternativou je olepení umakartového jádra novými obklady, možné je i nahrazení umakartového jádra zděným či řešení pomocí sádrokartonu. Případná výměna umývadla, vany, WC i koupelnového nábytku je samozřejmostí.

Pro případ částečné nebo úplné rekonstrukce bytů poskytuje firma HDS Morava zdarma služby bytové návrhářky, grafické návrhy a poradenství ohledně barev a materiálů. Součástí rekonstrukce jsou i nové dveře či podlahy, nábytek na míru i vestavěné skříně, které se hodí jako řešení nevyužívaného prostoru bytu.

Co se rekonstrukce bytů týče, HDS Morava pro vás zajistí vyřízení stavebního povolení, zednické a obkladačské práce, montáž sádrokartonů i rozvody elektřiny, topení a vodoinstalace včetně revizí.

Nábytek na míru můžete využít i do provozoven svých podniků, firma má reference od bufetů, restaurací, mateřských školek. Ve všech případech bere HDS Morava ohled na individuální potřeby svých klientů.