Navrhněte si vlastní skříň
Bydlení­ je hra Ložnice

Vestavěné skříně do ložnice

Řešíte dilema, kam uložit oblečení, lůžkoviny a zároveň zachovat dostatečný prostor na spánek? Ideální řešení nabízí vestavěné skříně na míru. Poskytnou dostatek úložných míst a přitom nezaberou tolik místa jako klasické skříně.

Výhody vestavěné skříně

Mezi výhody vestavěných skříní patří: 

  • moderní design – vhodně doplní stávající nábytkovou sestavu a stane se dekorací domácnosti
  • vnitřní systém uspořádání skříně přesně podle vašich požadavků
  • přizpůsobí se každému prostoru
  • rozšíří úložné prostory v domácnosti

Jaký materiál zvolit pro výrobu vestavěné skříně do ložnice

Skříň se dělí na dvě hlavní části – dveřní část a korpus. Ten se nejčastěji z dýhovaných či laminovaných desek, které lze vybírat z širokého spektra barevného provedení.

U dveřní části je výběr materiálu rozmanitější. Je možné zvolit stejný materiál jako korpus, přírodní materiály nebo různé druhy skleněné výplně.

TIP: Potřebujete ložnici (nebo jakýkoli jiný pokoj) opticky zvětšit? Pak je nejlepší volbou skleněná výplň dveří skříně.

výplň dveří skříně

Čím vybavit vestavěnou skříň v ložnici

Uleháte do postele v pozdních večerních hodinách, kdy váš partner již spí? Pak to poslední, co chcete je, aby se probudil. Proto v případě posunovacích dveřích sáhněte po hliníkových rámech s totožnými ložisky.

Nechte si záležet na vnitřním uspořádání skříně a výběru doplňků interiéru skříně (např. sklopná tyč, kravatovník, vysouvací police, drátěné koše…). Pro snadnější orientaci ve skříni během tmavých částí dnů doporučujeme její osvětlení (např. LED páskem nebo bodovým světlem).

Probuďte v sobě designéra

Máte představu, jak by vaše vestavěná skříň v ložnici měla vypadat? Nebo naopak nemáte vůbec představu o jejím vzhledu? Staňte se na chvíli designérem. Jak? Navrhněte si vlastní skříň pomocí online návrháře skříní, který vás krok po kroku provede tvorbou skříně. Na závěr odešlete svou nezávaznou poptávku.