rezidenční projekty
Reality

Praha – město nekonečných možností nejen v bydlení

Rozhodnete-li se bydlet v hlavním městě, musíte počítat s řadou ovlivňujících faktorů. Kromě toho, že se dostanete do centra pulsující metropole, univerzitního města a historií opředených čtvrtí stověžaté Prahy, je třeba počítat též s negativními dopady. Pro někoho mohou být klíčové zácpy na cestách, velkolepost města, nicméně metro, dostatek zeleně a sportovní a kulturní aktivity tento nedostatek okamžitě vyváží.

Dostupné a zároveň kvalitní bydlení

Rezidenční projekty zahrnují historicky cenné bytové domy, které prošly citlivou rekonstrukcí a dnes nabízejí zázemí pro mladé rodiny, studenty či seniory. Bytové domy se nacházejí v atraktivních lokalitách s perfektní dostupností na městskou hromadnou dopravu i kulturní památky a významná pražská stanoviště. Praha je bohatá nejen na kulturní dědictví České republiky, ale též na možnosti občanů. Využít můžete propracované infrastruktury zahrnující metro, díky němuž cestujete po hlavním městě bezpečně, rychle a levně. Navíc je v Praze celá řada parků a relaxačních zón, kde můžete poklidně sportovat, čerpat energii i venčit svého čtyřnohého miláčka. Díky rezidenčním projektům si dnes smíte vybrat přesnou specifikaci bytu, velikost i lokalitu a bydlet podle dostupných a preferovaných požadavků.

Pro soukromníky i podnikatelské subjekty

Prodej bytů se samozřejmě netýká pouze soukromých osob, které hledají svůj nový domov v hlavním městě. Podnikatelé mají obrovské možnosti využít špičkových developerských projektů a investovat do kancelářských prostor a činžovních domů či skladovacích prostor po celé Praze a v přilehlých oblastech. Počítejte rovněž s profesionálními službami a poradenstvím v oblasti financování. Kromě prodeje se zajímejte též o pronájem či aktuální výstavbu projektů. Najděte svůj nový domov, stačí vytvořit poptávku podle vlastních představ a těšit se na nabídku šitou přesně pro vaše osobní potřeby.