Pomocníci v bytě

Úklid bytových domů i bytů

Spousta z nás zvolí za místo svého bydlení byt. O pořádek a čistotu v něm se postaráme sami. Ale jak jsou na tom veřejné prostory bytových domů? Některé bytové domy to řeší tím, že si jejich obyvatelé střídají úklid společných prostor mezi sebou, jiné si na to najímají profesionální agentury. Tyto společnosti totiž mají tu výhodu, že úklid bude proveden pořádně.

Společnost Remiáš Global Services s.r.o. se zabývá pravidelnými úklidy bytových domů i firemních prostor – ať už kancelářských nebo skladových. Ačkoli společnost sídlí v Brně a další pobočky má na jižní Moravě, není pro ni problém provádět úklid společných prostor bytových domů a rezidencí po celé České republice.

Diskrétnost, kvalita a rychlost prováděných prací je samozřejmostí. Společnost navíc používá nejmodernější technologie a ekologické úklidové prostředky, čímž je kvalita úklidu zaručena. I když se firma specializuje zejména na úklid společných bytových a firemních prostor, dokáže nabídnout své profesionální služby také v domácnostech, garážích či v oblasti údržby veřejné zeleně a údržby chodníků (zejména v zimním období – námraza, odklízení sněhu). Společnost se postará o váš byt od podlahy až po strop – čištění sedaček v Brně nebo i mytí oken jí můžete s klidným svědomím svěřit.

Protože každý klient je jiný a má na čistotu odlišné názory, firma se zaměřuje zejména na individuální přání klienta. Nemá problém vyhovět specifickým požadavkům svých klientů.

Firma se také ráda postará o vaše sedací soupravy či čalouněné části nábytku. Předně je třeba si uvědomit, že čisticím prostředkem, kterým myjeme koberce, nemůžeme mýt také sedačky. Tyto se liší použitým materiálem a tím, že po koberci chodíme, zatímco na sedačce sedíme, a tak ji „znečišťujeme“ vlastním tělem (pot, kožní maz atd.).

Na čištění sedacích souprav v Brně používá společnost Remiáš Global Services s.r.o. extrakční metodu, při které se speciálním strojem odstraní i ty nejodolnější nečistoty, aniž by se poškodil materiál. V kobercích, které jsou delší dobu nemyté, se mohou vyskytovat nejrůznější roztoči, kteří způsobují alergie a různé nemoci. Na ty se používají speciální přípravky, které zničí veškerou nečistotu, roztoče i nepříjemný zápach, který se po čase užívání může z koberce šířit.