plastové přepravky
Pomocníci v bytě

Doplňky pro vaši kancelář, dílnu i úklidovou komoru

Nemluví se o nich, ale všichni je používají. Nikdo nad nimi nepřemýšlí, a přece každý potřebuje kvalitní příslušenství a výbavu, díky níž bude mít pořádek doma nebo v kanceláři, srovnané spisy a administrativu nejen v kanceláři a v neposlední řadě i doplňky pro dílnu a garáž. Pokud vám také chybí plastové přepravky, kovové regály nebo plastové dózy, vyberte si nyní za super ceny!

Co vám nesmí chybět

Že jste ještě neslyšeli o přepravkách? Jejich praktické využití vás velmi mile překvapí! Přepravky se totiž hodí pro přenášení nebo jako třídící prvek v garáži, dílně či kanceláři. Zaručeně je oceníte i v kufru svého vozidla, protože poslouží jako nákupní taška nebo místo pro auto kosmetiku či nezbytnosti vozu.

V kanceláři se vám budou hodit regály a regálové systémy, které pojmou vše potřebné a můžete je libovolně kombinovat. Šanony, spisy a kancelářské krabice najdou své místo v mnoha praktických regálech s velkou nosností a širokými policemi. Regály vám nesmí chybět ani v archívu nebo spisovně, kde je potřeba dodržet potřebné náležitosti a normy pro skladování dokumentů, aby nedošlo k jejich poškození.

Do dílny i do garáže

Také se vám někdy stalo, že došel benzín a na nejbližší benzinovou pumpu to bylo zatraceně daleko? Pak si s sebou vozte pojistku v podobě kanystru. Ten se hodí nejen na benzín, ale v případě potřeby kanystr naplňte vodou, olejem nebo dalšími potřebnými kapalinami. Kanystr je opatřen praktickým a bezpečným uzávěrem proti rozlití látek. V různých objemech pořídíte rovněž plastové nádrže, sudy či konve.

Nádrž na vodu či jiné kapalné látky je vybavena praktickými úchyty pro snadnou manipulaci a zajištění před rozlitím. Nádrže jsou vyrobeny z odolného plastu a vybaveny pevným uzávěrem. Nejen toto praktické vybavení vám nesmí chybět. Nezapomínejte rovněž na úklid, který svedete pouze s kvalitními čisticími prostředky, a pořiďte si v neposlední řadě kbelík, malý a velký smeták, lopatku či vědro.