Chata a chalupa Hobby Zahrada

U výběru travní sekačky vsaďte na HONDU

Zatímco dříve se travní sekačky pořizovaly s trochou nadsázky na celý život, dnes se z nich stala spotřební záležitost, kterou naopak obměňujeme prakticky po každé sezóně. Je tomu kvůli nízké ceně čínských sekaček, které jsou sice velmi levné, ale cena jako vždy odpovídá kvalitě. Přečtěte si o tom, proč se vyplatí vsadit na opravdovou kvalitu v podobě značky Honda.

Kvalita z Japonska, vyrobeno v Evropě

Jak všichni jistě víme, Honda je původně japonská značka. Její výrobky se vyznačují velkou technickou vyspělostí, spolehlivostí a precizností. Firma dnes kvůli zjednodušení logistiky vyrábí výrobky po celém světě a travní sekačky prodávané u nás jsou tak ve velké míře vyráběny v Evropě. Navíc doslova v každém městečku naleznete někoho, kdo se věnuje jejich servisu a opravám. V případě drobné poruchy tak nekoupíte celou novou sekačku, ale levně objednáte náhradní díl. Ve výsledku tak jsou i přes vysoké počáteční náklady během let kvalitní sekačky Honda levnější než rok co rok obměňovaná sekačka z Číny.

Nabídka sekaček řady HRG IZY

Řada sekaček HRG s přívlastkem IZY spadá do kategorie levnějších sekaček, které startují na částce lehce přes 10 000 Kč. Za tuto cenu získáte vysoce spolehlivou sekačku se čtyřtaktním motorem, okamžitým startem i po zimě, který zvládnou i silově méně vybavení jedinci jedním švihem. Sekačky nemají problém s přerostlou trávou po dovolené či s mokrou po dešti.

Ceny sekaček řady HRG – IZY sahají až přes 20 000 Kč, kdy už získáte sekačku s pojezdem, můžete regulovat rychlost pojezdu, mít sekačku se dvěma noži pro dokonalý střih, či dokonce vypnout rotaci nože při přejezdu mimo travnaté plochy.

Sekačky mohou sekat v režimu mulčování s regulací od 0 % do 100 %.

Nabídka sekaček řady HRX

Řada HRX začíná tam, kde předchozí levnější řada končí. Začíná tedy přibližně na 24 000 Kč a jde až nad 35 000 Kč. Jedná se o sekačky určené k dennímu zatížení, které nabízí velmi moderní funkce, velké kapacity košů, maximální odolnost i na nekvalitním povrchu. Jedná se o nezničitelně pracovníky, které při dostatečném servisu vydrží mnoho a mnoho let v plné kondici.

Prozkoumejte nabídku sekaček na www.hondastroje.cz.