Reality

Demoliční a bourací práce s odvozem

Když se bourají staré budovy, vzniká mnoho odpadu, který se musí odklidit, aby nepřekážel novým stavebním plánům. Mnoho zájemců proto raději volí demolice na klíč, kdy se firma zaměří na veškeré bourací práce i na následnou recyklaci odpadního materiálu.

Velké přestavby či bourání celých staveb znamená, že se vám na místě nahromadí stavební odpad. Pochopitelně můžete mít zajištěné valníky, kam vše odkládáte, ale ani ty nejsou bezedné. Efektivní a levné odstranění nejrůznějšího druhu odpadu lze zajistit díky firmě, kterou naleznete na webových stránkách: www.recyklaceprestice.cz Vy se zbavíte nepotřebného odpady a nebudete s tím mít tak další starosti. Díky recyklaci bude mít navíc odpad další využití, čímž se šetří i životní prostředí. K vyhledávaným patří likvidace stavební suti, klasických starých cihel, keramických výrobků, střešních tašek, kameniva, betonových skruží, obrubníků a jiných produktů z betonu.

Demolice od začátku do konce

Objekty se mohou nechat demolovat na klíč se vším všudy. Náklady na skládku se sníží, protože se odpad bude recyklovat pomocí mobilní drtící a třídící linky. Demoliční práce se ukončí odvozem materiálu. 

Odpad se nejprve skladuje v areálu firmy o velké ploše a během skladování se dodržují veškeré náležitosti spojené s dodržováním platných zákonů. Odpad následně putuje do drtičky a v třídící lince se rozděluje do tří různých frakcí. Recyklát se poté okamžitě používá, nebo uskladní do kójí z betonu. Dále dojde k využití například na podklady silnic, podloží terasy, k vytvoření příjezdových cest, na stání pro automobily apod. Recykláty jsou určeny nejen pro soukromé osoby, ale také pro firmy, obce a města. 

Recyklace Přeštice, s.r.o. neukládá azbestové střechy, nebezpečné odpady či zeminu po sanaci, avšak lze zprostředkovat partnerskou firmu, která si s těmito typy odpadů poradí.