S problémem nezvaných osob se setkal snad každý, kdo bydlí v bytovém domě. Jestliže nejsou hlavní vstupní dveře pevně zavřené na zámek, může si do domu vstoupit prakticky kdokoliv. V takovém případě je jistě primárním zájmem všech obyvatel domu řádně vstup zabezpečit, a vyhnout se tak nepříjemným situacím, jež mohou s pohybem cizích osob v domě vzniknout. Čím zabezpečit vstupní dveře proti nezvaným osobám? Když bydlíte v bytovém domě, chcete se cítit bezpečně. Volně přístupné hlavní vstupní dveře však takový pocit neposkytují. Představa, že vám po chodbě bloumá podezřelá postava a obhlíží si terén pro svoji nekalou činnost, příliš příjemná není. Dát stopku všem zlodějům pomůže elektronický vstupní systém, jenž nabízí komfortní řešení situace i z pohledu pojišťovny a sjednání pojištění nemovitosti. Jak přístupový systém funguje? Elektronický vstupní systém IMAporter Basic je vhodný jako správa přístupů do domů, škol a školek nebo menších kanceláří. Přístupový systém ovládá intuitivní software, jenž pracuje pod MS Windows. Lze ho dokonce spravovat prostřednictvím chytrého telefonu. Do databáze je možné uložit všechny oprávněné osoby, přičemž k jejich identifikaci se použije otevírání dveří na čip. Do softwaru systému se povolení ke vstupu navolí tak, aby oprávněná osoba mohla do domu vstoupit pomocí bezkontaktní karty, klíčenky a nálepky. Jako další možnost se nabízí otevírání mobilem prostřednictvím NFC na kratší vzdálenost několika centimetrů (bezkontaktní bezdrátová komunikace mezi elektronickými zařízeními) či otevírání mobilem pomocí Bluetooth Low Energy na delší vzdálenost dosahující až několik metrů. Výhody zabezpečovacího systému Přístupový systém IMAporter Basic je navržený tak, aby byl snadno pochopitelný i bez nutnosti spolupráce jeho dodavatele. Správou bývá v bytovém domě, škole či kancelářích obvykle pověřen správce objektu. Zkušenosti těch, kteří již se systémem pracují, jsou veskrze pozitivní, protože systém dokázal eliminovat pohyb nežádoucích osob v obytných i kancelářských prostorách.
Bydlení­ je hra Náš tip

Zabezpečení bytového domu snadno a rychle

S problémem nezvaných osob se setkal snad každý, kdo bydlí v bytovém domě. Jestliže nejsou hlavní vstupní dveře pevně zavřené na zámek, může si do domu vstoupit prakticky kdokoliv. V takovém případě je jistě primárním zájmem všech obyvatel domu řádně vstup zabezpečit, a vyhnout se tak nepříjemným situacím, jež mohou s pohybem cizích osob v domě vzniknout.

Čím zabezpečit vstupní dveře proti nezvaným osobám?

Když bydlíte v bytovém domě, chcete se cítit bezpečně. Volně přístupné hlavní vstupní dveře však takový pocit neposkytují. Představa, že vám po chodbě bloumá podezřelá postava a obhlíží si terén pro svoji nekalou činnost, příliš příjemná není. Dát stopku všem zlodějům pomůže elektronický vstupní systém, jenž nabízí komfortní řešení situace i z pohledu pojišťovny a sjednání pojištění nemovitosti.

Jak přístupový systém funguje?

Elektronický vstupní systém IMAporter Basic je vhodný jako správa přístupů do domů, škol a školek nebo menších kanceláří. Přístupový systém ovládá intuitivní software, jenž pracuje pod MS Windows. Lze ho dokonce spravovat prostřednictvím chytrého telefonu. Do databáze je možné uložit všechny oprávněné osoby, přičemž k jejich identifikaci se použije otevírání dveří na čip.

Elektronický vstupní systém

Do softwaru systému se povolení ke vstupu navolí tak, aby oprávněná osoba mohla do domu vstoupit pomocí bezkontaktní karty, klíčenky a nálepky. Jako další možnost se nabízí otevírání mobilem prostřednictvím NFC na kratší vzdálenost několika centimetrů (bezkontaktní bezdrátová komunikace mezi elektronickými zařízeními) či otevírání mobilem pomocí Bluetooth Low Energy na delší vzdálenost dosahující až několik metrů.

Výhody zabezpečovacího systému

Přístupový systém IMAporter Basic je navržený tak, aby byl snadno pochopitelný i bez nutnosti spolupráce jeho dodavatele. Správou bývá v bytovém domě, škole či kancelářích obvykle pověřen správce objektu. Zkušenosti těch, kteří již se systémem pracují, jsou veskrze pozitivní, protože systém dokázal eliminovat pohyb nežádoucích osob v obytných i kancelářských prostorách.