Náš tip

Praktické rozkládací rohové sedačky

Když by si měl člověk zvolit nejoblíbenější kus nábytku, určitě by se jednalo o model, který nabízí pořádný odpočinek. Sedací soupravy umožňují pohodlné ležení a sezení, stačí si vybrat tu nejlepší pro váš komfort. 

Několik druhů sedaček

V současných obchodech objevíte spoustu sedacích souprav, gaučů, pohovek a křesel. Určitě vás čeká nesnadné rozhodování, ale zaměřte se hlavně na kvalitu a provedení, aby vás během odpočívání nic netlačilo a nebolelo. Rozkládací rohové sedačky jsou vyhledávané pro umístění do pravého či levého rohu. Existují rovněž modely s univerzální prostorovou orientací, tedy s možností sestavení v pravém i levém rohu. Při výběru byste se měli zaměřit také na velikost lůžka po rozložení, abyste později nezjistili, že se vám v rozloženém stavu nevejde do pokoje. Uvítáte velké i malé provedení, takže se snadno umístí do různých bytů. U rohové sedačky rozkládací bývají vyhledávané úložné prostory, protože dovnitř lze naskládat například ložní prádlo, deky, přikrývky, polštáře a tím být připraveni kdykoliv na hosty. Díky tomu nemusíte pořizovat další skříňku do svého domova. 

Moderní rohové sedací soupravy

Pestrá paleta barev na vás čeká u sedaček, které si můžete bez problémů vybírat i v luxusním provedení za dobré ceny. Rohové sedačky se momentálně nejčastěji pořizují v bílé, šedé, krémové, hnědé, černé a modré barvě. Nechybí však ani výrazná červená, okrová, stříbrná či platinová. Jestliže víte, že v obýváku nebudete jen sedět, ale dokonce spát, rozhodněte se pro varianty určené ke každodennímu spaní. Nadčasové designy upoutají pozornost mnohých klientů, avšak důležitá je i promyšlená ergonomie sedačky či maximálně pohodlná výplň sedáků, aby se nejen dobře sedělo, ale i vstávalo. Plusem je vysoká kvalita látky o dostatečné pevnosti a odolnosti proti vodě. Nechybí ani přemístitelné podhlavníky a výškově nastavitelné područky.