Podlahy Ostrava
Podlahy Stavíme - rekonstruujeme

Podlahy Ostrava a Karviná pro váš domov

Aby se vám doma pohodlně chodilo, chce to rozhodně kvalitní podlahu. Ta je i základem každého interiéru, protože ovlivňuje to nejdůležitější – jak bude místnost celkově vypadat. V současné době je naštěstí na výběr opravdu široká nabídka podlahových krytin, z nichž si vybrat může i velmi náročný zákazník. Dřevo, laminát či vinyl? Záleží jen na vás, čemu dáte přednost.

Dřevěné podlahy tepelně i akusticky izolují

Jestliže dáváte přednost tomu, aby vaše investice do podlahy přinesla co nejlepší užitek a podlaha vydržela co nejdéle ve vysoké kvalitě, pak volte dřevěné podlahy. Jedná o ryze přírodní materiál, který je velmi příjemný na omak. Po dřevěné podlaze se skutečně dobře chodí, protože nestudí. Zároveň se vyznačuje výbornými izolačními i akustickými vlastnostmi. V současné době jsou dřevěné podlahy Ostrava cenově přístupné. Navíc investice do nich vložená se vrátí, protože tyto podlahy lze renovovat.

Broušení parket prodlouží jejich životnost

Volá vaše stará podlaha po modernizaci? Parkety jsou bez lesku a poškrábané? Dřevěné parkety ale nemusíte hned vyměňovat za nové. Proč se zbavovat podlahy, která vydrží velkou zátěž a snadno se udržuje? Vždyť by to byla škoda, zvláště není-li problém dát jim nový vzhled. Mezi nejčastější způsoby renovace patří broušení parket. Bruska odstraní všechny nerovnosti a parkety vypadají opět jako nové. Pak už jen stačí použít speciální lak, který povrch parket zpevní a zvýrazní jejich kresbu. Renovace parket Ostrava vám tak ušetří vaše finance za zcela novou podlahu.

PVC podlahy s protiskluznou vrstvou

Do kuchyní se výborně hodí PVC podlahy Ostrava, které jsou hygienicky nezávadné a jejich péče o ně je jednoduchá – stačí setřít mokrým hadrem. Přitom jejich vzhled díky kvalitním materiálům i dekoru vypadá velmi dobře. Současné PVC podlahy bývají navíc opatřeny speciální vrstvou, která zabraňuje uklouznutí a nepříjemným pádům.