Náš tip

Kompletní rekonstrukce v Moravskoslezském kraji

Ať už koupíte starší byt nebo v tom svém bydlíte prakticky celý život, přijde chvíle, kdy se rozhodnete pro kompletní rekonstrukci a uděláte velmi dobře. Investice do nových omítek, elektřiny, spotřebičů i obkladů vás sice zpočátku bude stát nějaké finance, ovšem brzy se odrazí v maximálním komfortu a přizpůsobení domova vašim potřebám. Kompletní rekonstrukce se netýká pouze bytů, často ji podstupují také majitelé domů, chat a garáží, čímž výrazně zvyšují hodnotu majetku a investují tak vlastně do svého. Pokud hledáte odborníky, kteří se specializují na rekonstrukce bytu, vsaďte na osvědčenou firmu působící v Ostravě, Havířově a také Frýdku-Místku!

Pryč se starým umakartem

S pojmem přestavby bývá nejčastěji spojována rekonstrukce bytového jádra. Již od roku 1999 pracují profesionální řemeslníci na kvalitních zednických pracích nejen v koupelně, zajišťují montáže sádrokartonu, topenářské i elektrikářské práce a v neposlední řadě zabezpečují instalatérskou činnost a malířské úkony. Díky tomu pro vás bude rekonstrukce koupelny rychlým a bezbolestným řešením a vám zůstanou pouze pěkné starosti s volbou obkladů, vybavení a doplňků. Je pouze otázkou času, kdy začnou vyžadovat přestavbu i další pokoje.

Kuchyně na míru Ostrava

Rozsáhlá rekonstrukce čeká dřív či později také kuchyň. Místo, kde trávíte většinu času, chcete přizpůsobit individuálním požadavkům a maximálně využít každý kout, zvláště pak bydlíte-li v menším bytě. Pro atypické prostory je ideální kuchyně na míru splňující všechna kritéria pohodlného bydlení. Nechte si poradit odborníky, jaké jsou aktuální trendy, jak ustavit spotřebiče a nejlépe zvolit barevné kombinace, díky nimž získá i menší místnost na optickém rozšíření. Luxusní bydlení je možné realizovat také v panelovém bytě či garsonce! Zdarma vám odborníci zaměří kuchyňskou linku, vytvoří cenovou kalkulaci a představí 3D grafický návrh, abyste měli jasnou představu o finálním výsledku celé práce.