distanční podložky
Bydlení­ je hra Zahrada

Online pomocník pro perfektní terasu

Pokud jste si dali pro letošek předsevzetí, že se vrhnete na dostavbu či celkovou výstavbu nové terasy, máme pro vás pár tipů. Svěřte se do rukou zkušených profesionálů, kteří rozumí nejen terasám, ale i dřevu a nabízí špičkové materiály i příslušenství pro pohodlnou a přesnou práci.

Kolik to celé bude stát?

Nová terasa vás nemusí finančně zruinovat, stačí když sáhnete po osvědčené kvalitě. Například gardina.cz nabízí nejen přehledný sortiment vybavení, ale disponuje přehlednými tabulkami a příklady výpočtu materiálu, takže velmi jednoduše zjistíte, kolik vás celá terasa bude stát. Patříte-li mezi laiky a domácí kutily bez praxe, pak určitě oceníte i průvodce výběrem  materiálu a doplňků. V odborných článcích najdete tipy, jak správně využít rektifikační terče. Stejně tak najdete odpovědi na otázky, jak ošetřovat dřevo, k čemu slouží nerezové vruty a samozřejmě jakou variantu při jaké práci s terasovými prkny či jinými dřevěnými konstrukcemi vybrat.

Přehledný online e-shop nabízí sortiment prken na terasu, nezbytné dřevěné hranoly i příslušenství k terasám. V poslední zmiňované kategorii najdete například distanční podložky pro stabilitu dřeva i odvádění vlhkosti. Speciální materiály a konstrukce s ventilací garantuje maximální spokojenost a snadnou manipulaci při výstavbě.

Nevěříte si? Nechte to na odbornících

Pokud si ale na novou terasu vlastníma rukama netroufáte, nezoufejte. Pomohou vám specialisté, na jejichž kontě jsou realizace za více než deset let praxe. Profesionální přístup podtrhuje dvouletá záruka i 14 let zkušeností, eventuálně praktický magazín pro každého, kdo chce načerpat inspiraci, tipy na vlastní výstavbu dřevěné terasy nebo praktické rady,  na co nezapomenout. Jen si to představte, jak si už v létě budete vychutnávat grilování na své nové terase, houpat se na houpačce nebo sledovat děti, jak si hrají na sluníčku. Vysoce kvalitní materiály zhodnotí vaši nemovitost a vy budete mít radost nejen z vlastní tvorby, ale i špičkových severských materiálů či exotických dřevin, jež snoubí vůně a struktury z celého světa.