anhydritové podlahy
Bydlení­ je hra Podlahy

Nový dům? Začněte od podlahy!

Komfortní bydlení zajišťují nejen dekorace, ozdoby a nábytek, jímž se obklopujeme, ale především kvalitní stavební prvky. Mezi ně rozhodně patří také podlahy. Po nich celý život chodíme a očekáváme od nich dlouhé roky dobré služby. Základem každé pokládky podlahové krytiny je vyrovnaný povrch. Stojíte-li před otázkou kompletní rekonstrukce, pokládkou podlahového vytápění či vyrovnáváním stávajících nerovností, vsaďte na zručnost odborných řemeslníků, za jejichž referencemi stojí spokojení zákazníci i kvalitně odvedená práce.

Realizace do jednoho dne

Lité podlahy jsou nejlepším řešením pro rodinné domy i komerční objekty. Lité neboli anhydritové podlahy představují řadu benefitů a důvodů, proč zvolit právě jejich formu. V první řadě je práce s nimi jednoduchá, bezpečná a realizace v běžném rodinném domě netrvá ani jeden celý den. To znamená, že již druhý den, kdy je perfektně zaschnutý samonivelační potěr, můžete podlahy normálně využívat a chodit po nich. Lité podlahy vynikají též skvělou tepelnou vodivostí, dobře se prohřívají, proto jsou doporučovány jako základ pro podlahové vytápění. Anhydritové podlahy výrazně lépe reagují na potřeby zákazníků oproti předchůdci v podobě klasické betonové podlahy.

Kolik bude stát nová podlaha?

Jestliže vás zajímá pro anhydritové podlahy ceník, pak se obraťte na odborníky, kteří vám připraví konkrétní cenovou nabídku a zajistí optimální řešení pro vaše prostory. Jednotlivé místnosti získají s novou podlahou i ucelený ráz, proto nelze jasně stanovit cenovou kalkulaci. Finální částku ovlivňuje řada faktorů, například umístění stavby, tloušťka a celková plocha podlahy a další. Proto využijte poradenství a nechte si udělat cenovou nabídku individuálně na míru! Nezapomínejte, že podlaha je stavebním prvkem, který používáte prakticky denně, a rozhodně se nevyplatí na její renovaci šetřit. Implementace podlahového vytápění vás zase mile překvapí hlavně v období hlavní topné sezóny. Začněte od podlahy a bydlete maximálně komfortně po celý rok!