izolace staveb
Bydlení­ je hra Stavíme - rekonstruujeme Úspory a ekologická řešení

Bez izolace se dnes neobejde žádná stavba

Hledáte-li řešení pro svou stavbu, obraťte se na odborníky se zajímavou cenovou nabídkou. Například společnost Kastos fungující na českém trhu již 25 let nabízí poradenství a konzultace v oboru stavebnictví a v neposlední řadě připravuje atraktivní cenové nabídky. Díky tomu se řadí mezi lídry v oblasti stavebních příprav, izolací staveb i zemních izolací až po samotnou realizaci staveb a střešních krytin.

Hledáte-li experta na izolace staveb, je Kastos skvělou volbou. Kompletní výčet služeb najdete na www.kastos.cz, kde mimo jiné nechybí ani reference a zajímavosti o firmě. Izolace staveb zahrnují také izolace, rekonstrukce a opravy teras, balkónů, lodžií či bazénů. Kromě toho specialisté dělají izolace spodní stavby, což znamená zejména hydroizolace, izolace proti radonu a sanace zdiva.

Stop vlhkosti

Vlhkost je nepříjemným stavem, kdy trpí nejen stavba, ale také její obyvatelé. Vlhké zdi mohou fungovat jako spouštěč nemocí, alergií a výrazně poškodit stavbu či snížit její prodejní hodnotu. Proto se ve chvíli, kdy se objeví vlhkost, obraťte na skutečné odborníky, kteří přesně vědí, jak vyřešit otázky zemní izolace hydroizolační vrstvou z bezúdržbových materiálů. Izolace navržená proti pronikání vody do objektu či stavby je prováděna kotvením izolačních materiálů ve správné formě. Zemní hydroizolace má několik vrstev, přičemž jedna z nich je tvořena z PVC, polyolefínů či modifikovaných asfaltových pásů. Významnou funkci mají též separační ochranné vrstvy z geotextílie či nopové fólie. Velmi často jsou využívány fólie z měkčeného PVC nebo fólie z polyetylenu. Oblíbená firma Kastos provádí hydroizolace základů či spodních staveb nejen v místě svého působení, v Karlovarském kraji. Její služby si objednávají také zákazníci z Plzně či hlavního města České republiky.

Kompletní práce rukama zkušených řemeslníků

Zemní izolace zahrnují také ochranu před vodou, radonem či průnikem kapalin. Všem těmto prvkům brání povlakové izolační materiály, stěrkové a nátěrové hmoty i dodatečná izolace zdiva. Vždy záleží na individuálních požadavcích zákazníků i stávajícím stavu narušení izolace. Kompletní systémy jsou dodávány v celku ve vysoké kvalitě. Jednotlivé zednické, výkopové či instalatérské práce jsou popsány a zaznamenány v projektové dokumentaci, kde mimo jiné nechybí měření hodnot radonu.