Skluzavky
Zahrada

Hurá na hřiště, třeba i na zahradu

Chcete své děti podpořit ve venkovních hrách a zároveň byste je neradi spouštěli z dohledu? Jenže vás nebaví trávit čas na přeplněných hřištích ve městě, takže přemýšlíte o solidním kompromisu? Máme pro vás tip, zkuste dětská hřiště na vlastní zahradě a navíc je vybavte o dětské domečky. Jednoduše tak podpoříte dětskou fantazii, protože domeček pro děti poslouží jednou jako nedobytný hrad, jindy jako obchůdek nebo letní domeček. Dětské hřiště nevyžaduje příliš prostoru, je vhodné i na menší zahrady a samozřejmě dokáže růst spolu s vašimi dětmi.

Český výrobce sází na kvalitu a bezpečnost

Jak bude vypadat vaše dětské hřiště, je pouze na vás. V nabídce najdete různě dlouhé a řešené skluzavky, houpačky i doplňky k nim, stejně tak pískoviště, hračky a hry, s nimiž docílíte úspěšné zábavy u malých i větších dětí. Pískoviště a lavičky k nim baví batolata i větší děti, které dokáží vytvořit hrady i stavět bábovičky. Co je pro každého rodiče důležité, je bezesporu bezpečnost. Hřiště českého výrobce jsou certifikovanými produkty stejně jako ostatní nabízené zboží, jako jsou zahradní domky či přístřešky a koupací sudy. Díky zákaznické podpoře se dozvíte vše, co vás zajímá a na internetu vám chybí, popřípadě můžete navštívit showroom v Kutné hoře s výstavou nepřeberného množství venkovních zábavních prvků. Rozhodnete-li se investovat do kvalitních produktů, můžete si připlatit za odbornou montáž.

Jak pečovat o dřevo?

Dřevo, jakožto oblíbený přírodní materiál, vyžaduje pravidelnou péči. Ať už pořídíte dětské hřiště, zahradní domeček nebo jiné dřevěné komponenty, neobejdete se bez vhodných barev a lazur. Jednou za čas pamatujte též na utáhnutí šroubů a kontrolu herních prvků na hřišti. Jakmile vaše dítko vyroste ze skluzavky, popřípadě mu houpačka bude malá, můžete snadno pořídit větší model od stejného českého prodejce a zajistit tak dlouhodobé využití hřiště.