bezúdržbové ploty
Zahrada

Bezúdržbové vjezdové brány, ploty a branky na míru od společnosti Lamark

Pustili jste se do budování nového plotu? Pak pravděpodobně budete také řešit prostor vjezdu pro automobil a vstupu osob. Kromě toho bude na pořadu dne jistě také materiál, z něhož plot budete chtít mít. Chtělo by to něco bezúdržbového, co vydrží po dlouhá léta v dobrém stavu. Dřevěné ploty jsou sice pěkné, ale poměrně náročné na péči. Musíte je pravidelně natírat, aby odolaly povětrnostním vlivům. Jsou na trhu i jiné materiály?

Moderní bezúdržbové materiály

Zatímco v minulosti si lidé jako plot volili dřevěné laťky, dnes jde doba jiným směrem. Majitelé nemovitosti dávají přednost materiálům, které jsou bezúdržbové – ať jsou to třeba kovové ploty nebo hliníkové, jež vydrží až 35 let bez potřebné péče. Takový plot si necháte vyrobit na míru přesně podle vašich potřeb a stylu, dodavatelská firma vám ho namontuje a na vás pak bude se výsledkem kochat.

Tištěný katalog až domů

V jednom stylu lze vybrat vjezdové brány i vchodové branky, přizpůsobit je vašim požadavkům tak, aby spolu dobře ladily a vytvářely zajímavý doplněk vaší nemovitosti. Stále váháte, pro jaký plot se vůbec rozhodnout? Pak si nechte poslat až domů tištěný katalog a ten si v klidu u šálku oblíbeného bylinného čaje prohlédnete. Přitom se můžete k tištěnému katalogu kdykoliv vrátit a opět se do něho podívat.

Jak si objednat nový plot?

Firma Lamark, která dodává bezúdržbové ploty na klíč, vám poradí s výběrem, když si nebudete vědět rady. Potom vám vytvoří nezávaznou cenovou nabídku, na jejímž základě se můžete rozhodnout. Pokud dáte firmě Lamark příležitost, zaměří a zakreslí projektovou dokumentaci, plot vyrobí v českém výrobním závodě. Pak vám ho na místě namontuje a postará se také o jeho následný servis. Společnost Lamark pracuje po celé České republice a za sebou má už na pět tisíc realizací plotů.