rolety na okna
Bytové dekorace Bytový textil

Látkové rolety jako trendy doplněk vašeho domova

Byť jsou žaluzie považovány za stálici mezi stínícími prvky, rolety jim pořádně šlapou na paty. Je to především z toho důvodu, že pro někoho jsou žaluzie jednoduchým, nevzhledným doplňkem, zatímco rolety udělají stejnou službu a navíc designově ladí s interiérem. Rolety na okna se dnes dají pořídit v mnoha variantách materiálového provedení, díky čemuž si vybere opravdu každý. Záleží tedy pouze na vás, zda dáváte přednost jednoduchosti v podobě jednobarevné rolety, popřípadě vás oslovuje spíše vzorovaná tkanina.

Volba bez kompromisů

Vnitřní látkové rolety dokáží oživit styl domova. Hodí se do velkých oken, vyniknou v malých prostorách a dodají originální podobu každé místnosti. Dnes již rolety na okna nejsou vnímány pouze jako stínící technika. Díky obrovskému výběru si na své přijdou také majitelé novostaveb, jež ocení detailní práci potisků a kvalitní komponenty jednotlivých rolet. Dnes již pořídíte rolety řetízkové i motorické na okna nebo do oken. Díky špičkové práci a inovativním procesům vyhlášeného specialisty na výrobu látkových rolet na českém trhu můžete vyřešit otázku stínění třeba do střešních oken a světlíků, popřípadě si nechat vyrobit na míru rolety s vlastním potiskem i v atypickém rozměru.

Myslete na stínící prvky od počátku stavby

Stojíte-li před samotnou rekonstrukcí dobu či bytu, může vaše volba stylu interiéru ovlivnit i výběr rolet. Například velmi trendy a žádané jsou rolety na den a noc na míru, kdy se na látce střídají zatemňovací a transparentní pásy. Podle svých individuálních požadavků si sami vyberete například z luxusních dekorativních vzorů a kolekce látek, typ ovládání či montáž do stropu nebo na stěnu. Výrobce pracuje s materiály nejvyšší kvality, což se odráží na celkovém dojmu. Díky individuálnímu řešení rolet najdete řešení pro svůj domov, pro velká fixní okna i atypické světlíky. Svěřte své představy do rukou odborníků, kteří vám představí prvotřídní zákaznický servis od samotného zaměření až po instalaci rolet.