Z garáže

Kvalitní garážová vrata na vaši garáž

Ke každému domu patří neodmyslitelně také garáž. Dnes už je téměř v každé domácnosti jedno nebo i více automobilů. Aby bylo o automobily dobře postaráno je vhodné je umístit do garáže. Garáž chrání vůz od nejrůznějších povětrnostních vlivů. Správně garáž však musí mít kvalitní garážová vrata. Garážová vrata zabezpečí vaši garáž a navíc tvoří zajímavý prvek celého domu.

Jaká garážová vrata pořídit?

Garážová vrata je dobré pořídit od kvalitního výrobce, který se na garážová vrata specializuje a věnuje jim dostatek pozornosti. Doporučovaná jsou garážová vrata Doorhan od českého výrobce. Tato vrata se vyznačují precizním zpracováním, ojedinělým designem a vysokou kvalitou. Každý kus se vyrábí na míru, což svědčí o tom, že je výroba opravdu propracovaná a individuální.

Garážová sekční vrata se vyrábějí ze sendvičových panelů. Vyrábí se na automatické lince. Sekční vrata se dále skládají ze dvou vrstev ocelových plechů a jsou vyplněny polyuretanovou pěnou. Plechy jsou pozinkované a můžete si pořídit buď lakované nebo laminátové PVC folií. PVC folie může imitovat dřevo a je speciálně vyrobena na garážová vrata.

V jakém provedení jsou k dostání garážová vrata?

Garážová vrata Doorhan nabízí až 250 variant vrat. Jakto, že tak moc? Doorhan nabízí 8 standardních barev a 6 barev, které imitují dřevo. V kombinaci z různými sendvičovými panely a jejich designy jsou schopni vyrobit tolik různých variant vrat. Proto lze říci, že téměř každý kus je originál a nehrozí, že budete mít stejná garážová vrata, jako váš soused. Garážová vrata je však možné vyrobit i v jiném odstínu, než pouze ze standardních 8 barev. Barvu je možné vybrat ze vzorníku RAL. Garážová vrata se dají zhotovit ve 3 designech, konkrétně hladký povrch, stucco a imitace dřeva.

Dodání a záruka

Dodací lhůta těchto garážových vrat včetně jsou 3 týdny. Pokud si objednáte atypická garážová vrata, lhůta dodání je pak 4 týdny. Záruka na tato vrata je poskytována na 24 měsíců.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.