Garážová vrata
Bydlení­ je hra Z garáže

Funkční bydlení – garáž, která má styl

K drtivé většině rodinných domů a chat náleží rovněž garáž, kam lze jednoduše uskladnit sezónní vybavení nebo zaparkovat vůz. Garáž plní řadu funkcí, protože slouží jako další prostor s dostatkem úložného místa a zároveň slibuje uschování vozidla před deštěm, kroupami či mrazem. U nových, moderních staveb je garáž vnímána jako vkusná část domova, kterou lze ozvláštnit třeba kameninovým obkladem či dřevěnými panely. Významnou pozornost si ale zaslouží vjezd do garáže a vrata. Zapomeňte na složité otevírání, dnes si můžete dopřát vrata otevíratelná jediným stiskem tlačítka. Vrata od garáže se dají ovládat také na dálku, takže si už dopředu kousek od domu smíte připravit půdu pro pohodlné parkování.

Mechanické i elektronické ovládání

Stylová garážová vrata lze ovládat pomocí dálkového ovladače, popřípadě stiskem tlačítka na zabezpečovacím systému. Kromě tradičních dvoukřídlových dveří do garáže lze instalovat také sekční garážová vrata se svislým otevíráním. Vrata zajíždějí pod strop garáže, čímž šetří místo před garáží i v samotném prostoru.  Stejně tak se nabízí kombinace sekčních garážových vrat s dveřmi, takže kdykoliv se budete potřebovat dostat do této místnosti pro nějaké vybavení či nástroj, nemusíte otevírat celá vrata. Vstupní dveře vám tím pádem šetří náklady na energie. Podle celkového rázu domu si smíte vybrat barevné zpracování v dokonalé imitaci dřeva i jednobarevném zpracování. Oblíbenou volbou zákazníků jsou roletová vrata s možností montáže zevnitř i zvenčí.

Domov vyladěný do posledního detailu

Představte si svůj domov, jenž vybavíte funkčními prvky, které jsou nejen praktické, ale zároveň značně elegantní. Velmi žádané jsou venkovní roletyvenkovní žaluzie, s nimiž si zajistíte dostatek soukromí před zvídavými pohledy a zároveň si sami nastavíte regulaci světla. Rolety fungují zároveň jako šikovný bezpečnostní prvek a poměrnou část zlodějů odradí od krádeže. Rolety i žaluzie se dají ovládat mechanicky, elektronicky i některé inovativní modely také pomocí chytrého telefonu na dálku. Celkový styl domu dotváří také ochranný plot. Ať už sázíte na kovové ploty nebo snad dáváte přednost dřevěným plotům, vždy volte kvalitu od předních výrobců s letitou praxí.