moderní dům na klíč
Bydlení­ je hra Reality Staví­me Stavíme - rekonstruujeme

Komfortní bydlení pro rodiny

Ekonomické a ekologické domy nejsou v současné době nic neobvyklého. Moderní nízkoenergetické domy vám mohou splnit vaše představy o bydlení s jedinečnými technologiemi a technickými řešeními.

Jedinečné pasivní domy

Každý si rychle zvykne na vysoký komfort bydlení. Moderní dům na klíč naleznete i v atraktivní lokalitě nedaleko našeho hlavního města. Pasivní domy splňují mezinárodně uznávaný standard budov, kde se zaměřují na pohodlné žití a nízkou spotřebu energie. Pokud to porovnáte s jinými budovami, půjde zde o až desetkrát menší spotřebu za energie vydané na vytápění. Určitě vás potěší unikátní stavební technologie ve spojení s pěkným architektonickým designem. Jaké jsou další plusy? Antialergenní prostředí a příjemné teploty během zimy i léta. Bude postaráno také o stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu a kvalitní ochranu konstrukcí. Díky propracovaným technologiím se počítá také s vyšší hodnotou na trhu nemovitostí. Vybraný domek si lze vybrat za překvapivou cenu, navíc není problém si prohlédnout vzorový dům.

Individuální výstavba rodinných domů

Stavba domu na klíč vyžaduje hodně zařizování, ale především jde o vaše individuální požadavky. Jakmile je budete znát, stačí se obrátit na odborníky, kteří se postarají o projektovou dokumentaci, popřípadě i o vyřízení dotace. Firma na výstavbu rodinných domů obstará stavbu na pozemcích společnosti, nebo na vlastním pozemku investora. Vybírat můžete z několika typových domů. Například rodinný dům kategorie BNG se realizuje s valbovou nebo plochou střechou. Tento bungalov 5+KK ocení všichni, kdo preferují jednopodlažní domy a milují více soukromí. Zalíbí se vám výborné izolační vlastnosti, parkovací stání s pergolou i garáž pro váš automobil. Pochopitelně budete mít k dispozici nejmodernější technologie k inteligentnímu ovládání.