přírodní barvy
Bydlení­ je hra Komerční informace Podlahy Udělej si sám

Kupte si novou barvu a objevte kouzlo našich nových stránek

Chcete dát svému domovu nádech novoty a nevíte jak na to? Co takhle natřít váš nábytek na černo? Ne, nemyslíme tím, že máte přestat odvádět daně a předstírat svou vlastní smrt. Mluvíte o novém nátěru vašeho domova, vaší podlahy, pracovních ploch, nábytku i venkovního vybavení.

A je už vlastně jedno, jakou si vyberete barvu, vždyť by možná stačilo navoskovat podlahu a nalakovat nábytek. Hlavní je, že pro svůj domov uděláte něco, z čeho budete profitovat až několik desítek let dopředu.

Na našem novém e-shopu naleznete rozsáhlou nabídku přírodních barev od světově proslulých výrobců, konkrétně značek Osmo a Woca. Nabízí kompletní sortiment jejich výrobků, který je určen jak pro nátěry interní, tak i pro úpravu venkovního vybavení.

Naše laky, barvy, vosky a další nabízíme ve výhodných velkých baleních, díky čemuž vás renovace domácnosti nevyjde draho, a navíc nebudete muset tahat po domě více malých plechovek – dost možná vám postačí jedna či dvě.

Od barev po UV ochranu

A na co konkrétně se můžete na našem novém e-shopu těšit? Co se interiérových nátěrů týká, prim hrají barvy na podlahu, a to jak přírodní, tak barevné.

Výhodou přírodních barev je, že vašim parketám, korkové nebo masivní dřevěné podlaze, ponechají dřevitou strukturu i barvu. Tento bezbarvý či polomatný nátěr vaši podlahu dobře ochrání před špínou i vodou a učiní vaši podlahu příjemnou na dotek.

Barvy jsou plně přírodní, nemusíte se tedy obávat o své domácí mazlíčky ani ratolesti. Pokud se navíc nátěr z jakéhokoliv důvodu poruší, stačí postižené místo opět přetřít, není třeba shánět další nátěry či emulze.

Stejné, přírodní a zdravotně nezávadné barvy od renomovaných značek Woca a Osmo, prodáváme i v barevném provedení. Ty se kromě podlah hodí i na malování masivního dřevěného nábytku, díky dlouhé životnosti nátěru se o něj dost možná už nikdy nebudete muset starat.

Pokud ovšem hledáte barvu, jejíž primární určení je ochrana nábytku, zvažte naše vosky na nábytek a dřevěné obložení. Kvalitní německé vosky Osmo lze využít ke krycímu i bezbarvému nátěru dřevěného nábytku i podlahy.

Na kuchyňskou desku si pořiďte gel Woca či olej Osmo. Jejich aplikací zvýšíte odolnost dřevěného povrchu, a to jak před špínou, tak proti vodě. Hodí se zejména na dříve olejované, případně již přebroušené dřevěné pracovní desky.

A čím ochránit všechen nábytek najednou? No přece našimi přírodními nátěry Osmo s UV ochranou pro interiéry. Aby váš nábytek i vaše podlaha zůstaly jako nové a vy museli vydat co nejmenší úsilí při jejich údržbě, podívejte se i na naše příslušenství a čistící prostředky.

Exteriér od A do Z

Co se exteriéru týče, pochopitelně ho musíte udržovat jinak než nábytek a podlahu v interiéru. I zde vám nabídneme široké portfolio produktů, které ochrání nejen váš plot a terasu. Díky našim barvám a olejům pro venkovní použití se nemusíte bát tvorby hub a plísní, neboť přírodní nátěry Osmo a Woca umožňují dřevu i nadále dýchat. Přesto dokáže tento nátěr odpuzovat vodu a výrazně zvýšit životnost venkovního nábytku i plotu.

Speciální kapitolou jsou profesionální barvy na okna od německého výrobce Osmo. Ty jsou navrženy tak, aby jejich krycí schopnosti vydržely na okně co nejdéle, okno udržují v bezpečí, chrání ho před povětrnostními vlivy i škodlivým UV zářením, mají vodoodpudivé vlastnosti.

Výhodné balení = doprava zdarma

A co je na tom všem nejlepší? U každé objednávky nad 1 100 Kč se můžete těšit na dodání zdarma až do domu. A vzhledem k tomu, že prodáváme výhodná velká ekonomická balení, do této kategorie se dostane takřka každá objednávka z našeho e-shopu. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si ten pravý nátěr pro vás, a začněte renovovat ještě dnes!