Nové byty na Praze 5
Bydlení­ je hra Reality

Bydlení v hlavním městě – dostatek zeleně i pracovních příležitostí

Důvodů, proč se rozhodnout pro investici do bydlení právě v Praze, je hned několik. Praha vyhrává díky vynikající dopravní obslužnosti a občanské vybavenosti. Ať už cestujete do školy, za prací či do obchodu, hlavní město vám nabízí celou řadu možností k pohodlnému cestování. Kromě husté sítě MHD se nabízí metro a infrastruktura pro osobní vozidla s dostatkem parkovacích míst ve všech městských částech. V Praze se nemusíte bát ani nedostatku zeleně. Právě upravené parky a relaxační zóny jsou vyhledávanými oblastmi pro odpočinek po náročných pracovních dnech. Parky doplňují moderní dětská hřiště i zázemí pro rodiče.

Praha 5 představuje nové byty

Vila Hřebenka prezentuje nové byty na Smíchově, kde máte poslední možnost navštívit byty podle aktuálních moderních trendů. Nové byty na Praze 5 jsou soustředěny do projektu vily s deseti bytovými jednotkami včetně velké společenské místnosti. Většina bytů je již prodána, nicméně se nabízí stále pár posledních volných bytů s atraktivním rozložením místností. Byty jsou umístěny v celkem pěti podlažích, disponují terasou či balkonem a ke všem náleží sklepní prostor. V pěší dostupnosti Vily Hřebenky leží autobusová i tramvajová zastávka, odkud se pohodlně dostanete do centra Prahy a stejně tak k zastávce stanice metra Anděl. Smíchov vám garantuje široké kulturní i sportovní vyžití, nechybí též nákupní možnosti či mateřská a základní škola. Součástí občanské vybavenosti v pěší dostupnosti jsou lékárna, bankomat i pošta. Milovníci nákupních center se za pět až deset minut autem dostanou do Obchodního centra Nový Smíchov, eventuálně do Metropole Zličín.

Jak trávit čas v Praze na Smíchově?

Praha je impulsivní metropolí, kam se soustředí celá řada významných kulturních a sportovních akcí. Na Smíchově máte na dosah třeba multikino, divadlo a parky včetně Petřína s rozhlednou a relaxační parkovou zónou. Fanoušci sportu pak budou nadšeni bývalým strahovským stadionem, kde se nachází hřiště, inline dráha a další možnosti pro sport.