Zahrada Životní­ styl

Chutné a zdravé dobrůtky pro čtyřnohé miláčky

Máte doma pejska nebo kočičku? Dopřejte svému čtyřnohému mazlíčkovi kromě klasického krmiva také nějaké ty dobrůtky za odměnu nebo jen tak pro radost. Vyzkoušejte kvalitní dobroty s obsahem cenných živin, které skvěle chutnají a jsou zdravé. Oslňte svého mazlíčka sušeným masem v různých příchutích a konzervami z lososa, tuňáka nebo s kuřecími kousky a dopřejte svým psím a kočičím kamarádům důležité výživné látky pro jejich zdraví.

Zdravé dobroty pro psy

Každý pejsek si zaslouží odměnit za dobré chování nebo naučení nového povelu. Samozřejmě svému psímu miláčkovi můžete radost udělat i jen tak. Dopřejte mu zdravou a chutnou pochoutku, kterou si zamiluje po prvním ochutnání. Mrazem sušené pamlsky pro psy jsou ideální volbou, pokud chcete psovi dopřát něco dobrého a zároveň i zdravého. Vyberte si z několika dobrot z kuřecího, kachního, hovězího nebo pštrosího masa a potěšte svého psa šťavnatou dobrůtkou.

Pochoutky pro kočky

Mlsné kočičí jazýčky nadchnou dobrůtky, které zachutnají hned po prvním ochutnání. Sušené pamlsky pro kočky jsou v nabídce v široké paletě chutí, díky kterým si pochutná nejedna kočička. Výživné konzervy pro kočky jsou vyrobené z poctivého a čerstvého masa, které všechny zvířecí gurmány potěší vytříbenými chutěmi. Naservírujte svému kočičímu mazlíčkovi šťavnatou a lahodnou konzervu z lososa, tuňáka nebo s kuřecími kousky a věřte, že se bude olizovat až za ušima.

Dokonale vyvážené složení pro zdraví mazlíčků

Mrazem sušené pamlsky pro kočky sušené pamlsky pro psy obsahují dokonale vyvážený poměr cenných živin pro zdraví vašich mazlíčků. Díky šetrnému sušení mrazem si všechny tyto pochoutky zachovávají nejen výtečnou chuť, ale také důležité vitamíny a minerály. Každé sousto je plné pořádné dávky chuti i výživy důležité pro zdraví vašich čtyřnohých miláčků.