Komerční informace

Byty Malešice

Hledáte komfortní bydlení v klidné části Prahy, ale přitom nedaleko centra této metropole? Nabízí se vám unikátní projekt ByTy Malešice, který kombinuje moderní bydlení vyšší úrovně s všudypřítomnou zelení. První etapa tohoto projektu je již dokončena a nyní je ve výstavbě její druhá etapa.

Developer, pod jehož křídly vyrůstá druhá etapa projektu ByTy Malešice, se snaží spojit unikátní architekturu s přírodou. Jeho hlavním cílem je vybudovat kvalitní zázemí pro jedince, páry a také pro rodiny s dětmi. V rámci druhé etapy bude v Malešicích zrealizováno nové centrum, které této lokalitě doposud chybělo. Obyvatelé tak budou moci využívat všechny dostupné služby – od obchodů, přes lékaře a banky, až po kadeřníka. Milovníkům aktivního odpočinku budou připraveny i volnočasové aktivity.

Projekt nabízí novou šanci také podnikatelům, protože v přízemí objektů budou k dispozici lukrativní komerční prostory. Podnikatelé si tak mohou otevřít supermarket, wellness zařízení či zrealizovat jiný podnikatelský plán. Možnosti jsou neomezené.

malesice

V rámci druhé etapy budou vybudovány tři objekty – bytový dům s 8 patry a bytové věže s 15 a 18 patry. Každému objektu budou náležet již zmíněné komerční prostory a nebudou chybět ani dvě podzemní podlaží s parkovacími místy a sklepy.

TIP: Přehled všech projektů v Praze nabízí portál www.zipreatly.cz.

Co druhá etapa projektu přinese?

Unikátní projekt ByTy Malešice přilákají nové obyvatele zejména na zdejší zeleň. Developer plánuje zatravněné střechy na všech domech. Na nižších budovách se objeví také střešní zahrady. Všechny objekty se budou pyšnit do fasády zapuštěnými vzrostlými stromami, které se zároveň stanou symbolem tohoto developerského projektu.

Budete-li hledat nové byty v Malešicích, které jsou zasazeny do klidné lokality, ale zároveň nedaleko centra Prahy, v Malešicích si přijdete na své. Ohromí vás plánovaná habrová alej, která bude mít průhled na vodní spirálu. A hned vedle aleje bude vybudován trávník, na kterém budou obyvatelé trávit prosluněná odpoledne.

Více o lokalitě

Projekt ByTy Malešice je realizován v tradiční rezidenční lokalitě – v Malešicích. Jedná se o velmi oblíbenou pražskou čtvrť, která láká obyvatele na zdejší vysokou životní úroveň, jež je podtržena množstvím zeleně. Druhá etapa projektu se buduje v části Malešic, která je vhodným výchozím bodem pro spojení s centrem hlavního města.

Mezi hlavní služby, které vám tato lokalita může nabídnout, patří poliklinika, mateřská školka, střední školy, gymnázia a nechybí zde ani Malešický park či Botanická zahrada Malešice. Gastronomii nabízí zdejší restaurace a kulturu zastupuje Strašnické divadlo. Pokud patříte mezi příznivce nakupování, čeká na vás nákupní centrum Flora, které je vzdálené pouhých sedm minut autem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.