Okapy a svody
Bydlení­ je hra Stavíme - rekonstruujeme

Kompletní střešní práce zajistí spokojené bydlení

Střecha, do které zatéká, je noční můrou majitelů činžovních domů, rodinných domků i firem. Kvalitně zpracovaná střecha včetně všech komponent vydrží prakticky celý život a zaručí, že vás bouřky ani vydatné deště nemile nepřekvapí. Jenže investice do renovace střechy či úplně nové pokládky může být pro někoho téměř astronomická, proto vsaďte na osvědčené společnosti s letitou praxí na trhu a atraktivní nabídkou služeb. S jejich pomocí bude i stará střecha fungovat jako nová a přijatelné ceny vám učarují.

Postaví se každé výzvě

Profesionální řemeslníci poskytují střešní krytiny České Budějovice i blízkého okolí k maximální spokojenosti zákazníků. V jejich sortimentu najdete i vy řešení pro svou střechu. Renovace střešní krytiny vám přinese vylepšené tepelně izolační vlastnosti a ušetří nemalé částky za vytápění. S výběrem nové střechy jsou spojeny i pokrývačské práce a nové okapy a svody. Vždy je nezbytně nutné pracovat s vysoce kvalitními materiály a nechat do každého detailu práce promítnout zkušenosti. Kompletní péče o vaši střechu zajistí, že ušetříte čas, finance a výsledek bude vždy perfektní.

Pevné uchycení pro svod vody

Pro nové okapy České Budějovice se rozhodly již desítky spokojených klientů. Kromě funkčnosti je kladen důraz též na estetiku a preciznost, čímž je zaručeno používání po mnoho let. Jednoduchou montáž doplňuje vysoká odolnost, a to nejen vůči atmosférickým vlivům. Trvanlivost okapů zůstává i v momentě, kdy se během chvíle střídají teploty a nepříznivé klima. Výrobci se navíc snaží z okapů udělat elegantní prvek pro fasádu domu, proto navrhují minimalistické žlaby a okapy včetně celé instalace. Rozhodnete-li se pro svody České Budějovice, máte jistotu dokonalého dílenského zpracování i montáže. Následnou údržbu zvládne každý kutil, a jestli si netroufáte ani na tento úkol, neváhejte se obrátit na specializovanou firmu.