Stavíme - rekonstruujeme

Praha: Jak efektivně využít půdní prostory?

Půdní prostory výškových budov v hlavním městě jsou většinou nevyužité. Slouží především jako skladiště nepotřebných věcí po prarodičích. Přestože starý nábytek v zašedlém prostředí půdy má své kouzlo, půdní prostory mají mnohem širší uplatnění. V následujících řádcích vám prozradíme, jak ze zaprášené půdy vykouzlit moderní byt k plnohodnotnému bydlení.

Půdní byty s prosvětleným interiérem otevírají panoramatický výhled na stověžatou Prahu. Nicméně rekonstrukce a oprava půdních prostor je z administrativního hlediska poměrně náročnou záležitostí, neboť většina objektů v české metropoli je pod záštitou památkářů. Vyřizování potřebných dokumentů a povolení je časově náročné. A to je hlavní důvod, proč se majitelé nepouští do přestavby těchto prostor.

Pakliže chcete půdní prostory využít prakticky, aniž byste se museli starat o povolení, můžete práci svěřit do rukou profesionálů. Odborný tým www.pudypraha.cz zajistí nezbytné dokumenty a zrealizuje celou renovaci. V kompetenci této renomované společnosti je výkup a prodej půdních prostor.

Půdní byty zažívají obrovský boom

O půdní byty v hlavní metropoli je nevídaný zájem. Lákají na své luxusní provedení a nádherný výhled. Kontaktujte výše uvedenou společnost, která od vás odkoupí půdní prostory. V rámci nefinančního plnění vám firma poskytne pestrou škálu stavebních úprav. Zrekonstruuje střešní plášť, opraví komín, vymění stoupací vedení plynu, nainstaluje nová okna a dveře, zrenovuje společné prostory bytového domu a vymění elektrické rozvody. A na závěr nemovitosti oblékne nový kabát. To vše s platnou dokumentací. Rozsah prací závisí na potřebách dané budovy.

Stavební práce zajišťuje specializovaná firma Půdy realizace s.r.o., která patří do významné skupiny firem Půdy Praha. S výsledkem práce budete nadmíru spokojeni.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.