Hobby Životní­ styl

Adventní kalendář s nářadím. Praktické překvapení pro muže

Chcete muži udělat radost v originálním stylu? Adventní kalendář pro muže jistě splní Vaše očekávání. V jakých druzích se vyrábí a proč je tak populárním předvánočním dárkem? Na to se podíváme v dnešním článku.

Adventní kalendář – vzpomínka z dětství

Kdo z nás by si nepamatoval klasický adventní kalendář s malými čokoládami uvnitř. Každý prosincový den jsme se těšili až otevřeme další okénko a budeme si moci pochutnat na sladké odměně. Právě toto nadšení můžete znovu probudit dárkem, kterým je adventní kalendář pro muže. Je založený na stejném principu a radost jistě nebude malá. Nezůstaneme totiž u čokolády.

Jaké druhy kalendářů existují?

Jak jsme si již naznačili výše, adventní kalendáře se již nevyrábí jen v čokoládové variantě. Můžete si vybrat z druhů pro ženy, děti či muže. Adventní kalendář pro muže nejčastěji najdete v těchto variantách:

  • Adventní kalendář s druhy sušeného masa
  • Adventní kalendář s alkoholem (Pivo, víno, whisky, rum)
  • Kosmetický adventní kalendář
  • Adventní kalendář s nářadím

Praktický dárek pro muže, který udělá radost

Pokud svému muži chcete zpříjemnit čekání na vánoční nadílku a zároveň mu chcete darovat něco praktického adventní kalendář s nářadím je to, co hledáte. I tento druh kalendáře se vyrábí v několika variantách, mezi kterými se můžete rozhodnout. Mezi nejoblíbenější kalendáře se řadí Adventní kalendář s ručním nářadím Wera a Adventní kalendář nářadí BGS technic 2023. Pokud přemýšlíte i nad vánočními dárky, můžete se podívat i na dárkové sady nářadí. Tyto adventní kalendáře se navíc každý rok mění, takže můžete kupovat jiné nářadí od stejné značky každoročně.

Věříme, že vám tento článek pomůže při výběru adventního kalendáře, který udělá radost. Doporučujeme navštívit stránky prodejce Boukal, který na svém e-shopu nabízí i dárkové sady nářadí. Ve spolupráci s ním mohl tento článek vzniknout. Přejeme vám dobrý výběr a Veselé Vánoce.

Autor: Vít Provazník

foto: Boukal.cz