Obývací pokoj

Vestavěné skříně zútulní interiér bytu a domu

V současné době jsou na moderní bydlení kladeny vysoké nároky. Dostatek volného prostoru, úsporné řešení nábytku, nadčasový design vybavení bytu. Pro zajištění těchto požadavků je nezbytné najít vhodné místo pro uskladnění potřebných i nepotřebných věcí. V následujících řádcích vám představíme funkčnost vestavěných skříní.

Výrobou těchto účelových skříní na míru se zabývá ryze česká společnost Šimčák, která má na tuzemském trhu s vestavěným nábytkem přední postavení. V její kompetenci jsou především vestavěné skříně Praha a Ostrava.

Letité zkušenosti slibují vysokou kvalitu

Historie společnosti Šimčák se začala psát v roce 1991. V době svého vzniku se firma zabývala rozmanitým nábytkem. Později zužitkovala své bohaté zkušenosti a začala se orientovat na výrobu a instalaci vestavěných skříní, jež se dnes těší velké popularitě. V neposlední řadě nabízí kuchyně Ostrava a Praha. Ale o kuchyních později. Zákazníci, kteří touží po praktickém řešení úložných prostorů, se mohou těšit na nenápadné vestavěné skříně dokonale zapadající do stylu interiéru.

Pakliže máte specifické požadavky, společnost Šimčák nabízí i extravagantní vestavěné skříně Ostrava. Produktové portfolio uspokojí i nejnáročnější klientelu.

Dokonalé řemeslné zpracování

Při výrobě a instalaci vestavěného nábytku je kladen důraz především na přesnost a dokonalost. Perfektní řemeslné zpracování a správné ukotvení zajišťuje snadný pohyb dveří v drážkách. Vestavěné skříně potom slouží i několika generacím, neboť se pyšní dlouhou životností. K výrobě se používá materiál nejvyšší jakosti, která je ošetřen povrchovou úpravou.

s-s-praha

Jak jsme již zmínili, společnost Šimčák nabízí také moderní kuchyně na míru. Nespornou výhodou zakázkové výroby kuchyní je zachování originality. Výrobce bere v potaz nejprve ergonomii kuchyně, od čehož se odvíjí další práce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.