Komerční informace

Tepelná čerpadla ušetří vaše náklady

Všechny domy dnes musí být vytápěny a topení patří i k důležitým položkám při počítání nákladu na bydlení. Právě proto bychom měli efektivnost vytápění řešit, v dnešní době už jsou naštěstí způsoby jak zvýšit efektivitu vytápění objektů a ještě ušetřit. Jednou z nich je i tepelné čerpadlo vzduch-voda. Výhoda tepelného čerpadla je také snížení emisí CO2.

Princip tepelného čerpadla spočívá v nasátí venkovního vzduchu, jeho následné ohřání a vpuštění do topného okruhu objektu. Tepelné čerpadla fungující na bázi voda-vzduch spočívají právě v ohřevu vzduchu pomocí vody. Vzduch  Vzduch se tak stává nevyčerpatelným zdrojem vytápění, což dnešní domácnosti jistě potřebují.

Když už už si pořídíme tepelené čerpadlo měli bychom volit kvalitní firmu která kromě kvalitního výrobku i zajistí dodávku, instalaci a dokonce zaškolení v obsluze. Firma Klimacool s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oboru vzduchotechniky jako klimatizace nebo právě tepelná čerpadla. Kvůli spolehlivosti firmy a kvalitě jimi nabízených produktů je volí mnoho firem či domácností. Mezi její sortiment vzduchotechniky patří výrobky od společností Daikin, Hitachi nebo třeba Panasonic.

Nevíte si rady ? Odborníci z frimy Klimacool vám poradí s výběrem čerpadla které je nejvhodnější pro váš dům. Tepelná čerpadla voda-vzduch ale umí nejen vytápět ale i chladit což v parných letních dnech určitě ocenní každý.

Klimacool také provádí servis veškeré vzduchotechniky, poradenství v oblasti řešení klimatizace, vytápění, zvlhčovačů i odvlhčovačů a dalších typů vzduchotechniky. Odborníci s dlouholetou praxí vás zaškolí v obluze takže se nemusíte obávat že nebudeme umět naplno využít flexibility a možností vzduchotechnických zařízení nabizených touto firmou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.