Komerční informace Náš tip

Levné stěhování v Praze? Doprava zdarma, o víkendech bez příplatku

Říká se, že je lepší vyhořet než se stěhovat. Chápu nadsázku, ale hodiny trávené balením věcí do krabic, demontáží nábytku, obvoláváním rodiny a známých ve snaze sehnat co nejvíc pomocných rukou, zajištěním odvozu a ještě to všechno zkoordinovat na dobu, kdy se to hodí všem zúčastněným? Neděsí vás to trochu?

Jestli ve vás ta představa také vyvolává stres dlouhé dny předem, zkuste to tentokrát jinak a vsaďte na profesionály.

Stěhování bytů i firem po celé Evropě

Ať už potřebujete přestěhovat jen pár osobních věcí nebo celou firmu i s archivem, s firmou Pražské stěhovací služby zvládnete stěhování rychle, levně a hlavně v klidu. Od roku 2003 pomáhají se stěhováním nejen v Praze a na území naší republiky, spolehlivě a naprosto bezpečně vás přestěhují kamkoliv v rámci Evropy.

Kompletní služby při stěhování bytu zahrnují balení věcí a demontáž nábytku v původním místě a smontování, vybalení a úklid v novém. Firma zajistí i obalový materiál. Můžete si dohodnout vyklizení bytu a likvidaci starého nábytku včetně odvozu na sběrný dvůr.

Zkušenost, profesionalita, individuální přístup

Díky dlouholetým zkušenostem v oboru a profesionálně vyškoleným zaměstnancům si firma může dovolit nabídnout vám rychlé a kvalitní řešení všech vašich individuálních potřeb.

Je dobré vědět, že po dobu stěhování se na vaše věci vztahuje pojištění odpovědnosti platné po celé Evropě. Pokud by se tedy přes veškerou opatrnost něco poškodilo, pojišťovna vám vyplatí náhradu.

A jak je to s tím stěhováním po Praze? Pokud se stěhujete jen na území hlavního města, máte zdarma přistavení vozu a ujeté kilometry se nezapočítávají do finální ceny. Jestli máte čas jen o víkendu nebo o svátcích, nemusíte za stěhování v těchto dnech platit příplatek.

Je jedno, jaké potřeby máte a jaké komplikace očekáváte, firma Pražské stěhovací služby vždycky udělá vše pro to, aby vašim požadavkům v maximální míře vyhověla.