Bytový textil Dětský pokoj Ložnice

Povlečte dětskou postýlku do pohádky

Postel je pro každé dítě místem k odpočinku, útočištěm a bezpečnou schovkou před bubáky. Nesmí na ní ale chybět dětské povlečení, které dodá posteli to správné kouzlo. Nejlepší volbou je pak kvalitní bavlna s pohádkovým vzorem, která umožní vašemu dítěti usínat ve společnosti pirátů, princezen nebo oblíbených filmových postav. Výběr různých motivů je téměř nekonečný a můžete si být jisti, že seženete pro své dítě povlak s motivy jakékoliv pohádky nebo filmu.

Pro velké, malé i ty nejmenší

Možná si říkáte, že postel vašeho dítěte je příliš velká a povlak s pohádkovým motivem v takové velikosti prostě neseženete. Opak je ale pravdou! K dispozici je samozřejmě i dětské povlečení do velké postele, pro velké kluky a holky. Cena takového povlečení je kupodivu téměř na stejné úrovni jako u povlaků pro ty nejmenší. Větší postel tedy neznamená hned větší výdaje a můžete tak svému dítěti dopřát klidný a pohodlný spánek, jako v bavlnce, aniž byste museli udělat velké škrty v rodinném rozpočtu.

Výrobci nezapomínají samozřejmě ani na ty nejmenší děti, a proto můžete bez problémů a velmi levně zakoupit také kvalitní dětské povlečení do postýlky. Zde doporučujeme věnovat ještě více pozornosti kvalitě materiálu. Nejvhodnější pro malé děti je samozřejmě kvalitní bavlna šetrná k dětské pokožce. Tu pak vyperete vždy antialergením pracím práškem. Povlak do dětské postýlky nabízí také velmi praktické zapínání na zip. Nemusíte se tak bát utrhnutého knoflíku, který by mohl skončit v puse dítěte a postýlku převlečete mnohem rychleji.

Bavlněná kvalita a pohodlí

Bavlna se také velice dobře pere a suší. Nebudete tak mít tolik práce s výměnou povlečení v dětském pokoji. Bavlněné prádlo doporučujeme prát naruby a to při maximální teplotě 40 °C. Kromě toho je bavlna velice příjemná a nedráždí jemnou dětskou pokožku jako levnější umělé materiály běžně dostupné na trhu. Pro ty nejmenší přeci jen to nejlepší, ne?

To, co vás jistě mile překvapí, je cena. I kvalitní materiál totiž seženete za cenu, kterou byste investovali do materiálů z umělých vláken či kombinace umělého vlákna s bavlnou.