kuchyně na míru
Kuchyně

Malá kuchyně? Kuchyňská linka na míru je nejlepší řešení

Malé byty jen o pár metrech čtverečních a skromných dispozicích se dnes staly rozšířeným standardem. Stěny těchto bytů obývají nejen jednotlivci a mladé páry, ale klidně i rodiny s malými dětmi. I malý byt musí být vybaven vším potřebným a nabízet veškeré zázemí. A má-li vše být zařízeno jen na velmi omezeném prostoru, velmi záleží nejen na kvalitě, ale i promyšlených detailech. Kvalitní kuchyňská linka by měla patřit k naprosto základnímu vybavení. Proč se vyplatí v malém bytě investovat do kuchyňské linky na míru?

Investice, která se vyplatí

To, s čím budete v malém bytě a potažmo i malé kuchyni zápasit je prostor – vždycky ho bude tak nějak míň, než byste právě potřebovali. Jediným opravdu efektivním řešením, jak s tímto problémem naložit, je kuchyně na míru. Pro atypické, členité nebo malé prostory představuje taková kuchyňská linka záruku dostatečně prostorné pracovní plochy a úložného místa, který využívá na maximum opravdu každý centimetr.

Skutečně kvalitní kuchyně na míru na vás čekají jen v profesionálních kuchyňských studiích. Linka na míru je investicí, která by se měla vyplatit ve všech ohledech, proto nedělejte žádné špatné a zbytečné kompromisy. Můžete se spolehnout, že byste jich začali brzy litovat. I když levná kuchyň z obchodního řetězce může zdánlivě na první pohled nabízet vše, co od kuchyně chcete, nízká kvalita použitého materiálu a univerzální kuchyňské sestavy vás “okrádají” o peníze a také hlavně o vytoužený a tolik potřebný úložný i pracovní prostor.

Na míru prostoru i vám

Oslovíte-li pro výrobu kuchyňské linky na míru profesionální studio, můžete se kromě řešení na míru vašemu prostoru těšit i na hromadu chytrých vychytávek. Přejete si navrhnout skříňky až ke stropu, snížit či mírně zvednout výšku kuchyňské linky podle své výšky, případně kuchyni rovnou navrhnout tak, aby pro vás nic nebylo moc daleko ani vysoko? Kuchyňská studia dnes nabízejí i tzv. ergonomické kuchyně, které by se daly nazvat takovým dalším levelem kuchyní na míru. Kuchyně je řešena s ohledem na vaši výšku a řeší i úsporu pohybu při vaření. A to je něco, co jistě oceníte v každé kuchyni bez ohledu na velikost.

Design, který vás bude bavit

Ač je známým faktem, že bílá barva vnáší do prostoru světlo a opticky jej zvětšuje, nikde není psáno, že vaše malá kuchyň musí být pouze bílá. Kuchyňská studia nabízejí kuchyně mnoha stylů, designů i barev. Díky tomu a také bohatým zkušenostem jsou vám ve studiu schopni navrhnout kuchyni snů bez nutnosti snižování nároků. Možností řešené je nepřeberně a i malá kuchyně může být oděná do posledních trendů.

Nedržte se proto při zemi a vyberte si kuchyni přesně podle vašich představ v designu, který vás bude bavit dlouhá léta. Protože kuchyně na míru vám opravdu mnoho let vydrží.