Nové byty na Břevnově
Reality

Život v Praze na Břevnově: Čekají tu na vás nové byty

Pro hodně lidí je bydlení v Praze splněným snem. Velkoměsto je pro ně synonymem pro spokojený život v dosahu všeho, co k životu potřebují. Jste-li takovými i vy, pak vás možná bude zajímat nabídka na nové byty na pražském Břevnově. Co všechno nabízejí?

Břevnov je úzce spjatý s naší historií

Bydlet v Praze, a přitom si užívat klidu v blízkosti rybníku a zeleně. Jak by se vám to líbilo? Nové byty na Břevnově jsou ukázkou moderní architektury respektující nároky a potřeby současného člověka. Zároveň ale v těchto místech najdete připomínky minulých let, jako je například barokní kaplička nebo zámeček Kajetánka, který vznikl v 18. století přestavbou menšího kláštera. I když není budova zámku veřejnosti přístupná, vytváří příjemné prostředí pro rodinné procházky.

Bydlení v prostředí příjemné zeleně

Novostavby Praha nabídnou zájemcům o bydlení byty s dispozicemi 1+kk až 5+kk. Jsou tedy vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro početnější rodiny. Pro parkování aut budou sloužit garáže a zároveň bude možné si přikoupit sklepní prostor pro uložení doma nepotřebných věcí. Rezidence Radimova Břevnov je obklopena hezkým okolím, ideálním pro trávení volného času v blízkosti domova, když se vám nebude chtít vyrazit někam daleko na výlet. Budete mít kde vyvenčit psa nebo nechat proběhnout děti. Nové byty Praha ocení každý, kdo má rád klid, ale zároveň chce mít na dosah centrum hlavního města.

Jaká je občanská vybavenost na Břevnově?

Protože se nacházíme v Praze, i Břevnov má k dispozici pro obyvatele plnou občanskou vybavenost. Vše potřebné je v blízkosti, protože nové byty Praha 6 mají opravdu dobrou polohu. Kousek je to na zastávku MHD, jen minutu jízdy autem je vzdálený nájezd na Pražský okruh. Co více si přát v tomto směru? Na letní aktivity poslouží koupaliště Petynka, nedaleko je zábavní centrum i privátní wellness.