domácí klimatizace
Bydlení­ je hra Náš tip

Léto bez nepříjemného pocení doma i v kanceláři

S létem přichází nejen vysoké teploty, ale také chuť se ochladit třeba dobrou zmrzlinou nebo větrákem, který se zdá být v posledních letech v době největších veder nepostradatelnou výbavou bytu. V rodinném domě i bytě si ale můžete dopřát kvalitní ochlazení pomocí klimatizace. Levnější modely mobilních klimatizací postupně nahrazují moderní splitové klimatizace žádané u rodin i firem. Toto řešení spojuje vnitřní jednotku obsluhovatelnou dálkovým ovládáním či telefonem s venkovní jednotkou.

Existují také multisplitové klimatizace, kdy jedna vnější jednotka je napojena na více vnitřních jednotek s nezávislým ovládáním. Díky nastavení požadované teploty během chvíle oceníte bezpečné a přitom příjemné ochlazení. Klimatizace se se zpravidla upevňují nad dveře či pod parapet a mnohé modely najdou využití též v zimě, protože dokáží i zatopit.

Vyberte si model na míru

Volbu klimatizace do domu si můžete ověřit pomocí online kalkulačky, kde po zadání klíčových parametrů zjistíte, kolik vás bude stát kvalitní a bezpečná klimatizace. Ať už vybíráte klimatizace do bytu nebo kanceláře, volte z prověřených modelů od světoznámých značek, mezi nimiž nechybí kvalitní klimatizace LG, Samsung či nadčasové typy Toshiba a Daikin. Nároční uživatelé ocení modely s ionizérem i designové kousky, s nimiž oživíte interiér. V nabídce ENCOFA najdete řadu modelů za parádní akční cenu i doporučené typy klimatizací slibující tichý provoz a pohodlné ovládání pomocí chytrého telefonu.

Do kanceláře kazetovou klimatizaci

Kazetové klimatizace báječně fungují v kancelářích, lze je využít též jako domácí klimatizace, protože dokonale splývají se stropní částí, kde jsou zpravidla instalovány. Přes lamely zajišťují správné proudění vzduchu do celé místnosti a to za maximálně tichého chodu. Nechte si poradit odborníky, jaké řešení je pro vaše potřeby nejvhodnější a připravte se na horkou letní sezónu včas!