Reality

Lokalita Podbaba nabízí luxusní byty v Praze

Sháníte luxusní bydlení u centra Prahy, ale zároveň s nádechem přírody? Myslíte si, že takové místo v Praze neexistuje? Ale ano. Existuje! Tato lokalita se nazývá Praha 6 – Podbaba. V této lokalitě se nachází novostavby. Praha 6 tak nabízí možnosti, jak kvalitně a moderně bydlet. Rezidence Podbaba je umístěna nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka. Proto, i když budete bydlet ve městě, užijete si také kousek přírody.

Rezidence Podbaba nabízí byty jak pro rodiny s dětmi, tak třeba pro starší generaci. Byty jsou určené všem, kteří chtějí prožít svůj život v kvalitním zázemí, v klidu a v blízkosti přírody. Navíc je lokalita velmi dostupná a nabízí pestré služby. U rezidence Podbaba se nachází obchody, nákupní centrum, sportovní střediska, možnosti pro relaxaci a další služby, které jsou potřebné pro dobrý život. Pokud hledáte opravdu nadstandardní bydlení, které dnes není nic víc, než nutnost pro kvalitní domov, luxusní byty Praha – Podbaba splní vaše očekávání.

Nové byty v projektu rezidence Podbaba disponují vysokými standardy. Vybrat si můžete ze 117 bytů o dispozičním řešení 1+kk až 6+kk s plochou od 24 m2 do 183 m2. Byty jsou vybaveny dřevěnými parketami, keramickými dlažbami v kuchyních, koupelnách a na balkónech. Každý byt je opatřen bezpečnostními vstupními dveřmi. Samotná novostavba je vystavena v italském stylu, takže i celá rezidence má své kouzlo.

Pokud chcete opravdu kvalitně bydlet a přitom zůstat v Praze a užívat si jak klid, tak městský život, Podbaba je tou pravou lokalitou pro vás. Tato městská část se bude stále vyvíjet, ale tím směrem, aby svým obyvatelům nabídla, jen to nejlepší. Prožijte svůj život v nadstandardním bytě v Praze 6 – Podbaba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.