pracovní oděvy
Zahrada

Jaké pracovní oděvy vybrat pro práci na zahradě? Přinášíme několik tipů

„Pracovní oděvy na zahradu? Přeci nebudu chodit v montérkách mezi záhony ve třiceti stupních,“ říká paní Alena, vášnivá zahradnice. Ale mýlí se. V oddělení pracovních oděvů už dávno nenajdete jen montérky a bundy pro profíky do dílny nebo na stavbu, ale i kraťasy, vesty, trička, kšiltovky, a dokonce i sukně. Proč zahradničit v pracovních oděvech? 

Jak se liší oděvy od pracovních oděvů? 

Pracovní oděvy jsou mnohdy vyrobené z daleko kvalitnějšího materiálu než oděvy z běžného obchodu s oblečením. Proto odolají větší zátěži při zahradničení. Jsou vybaveny kapsami a poutky, které umožňují odkládat pracovní nástroje i zahradnické rukavice a přitom je mít neustále u sebe. A jelikož jsou určené k práci a ne na módní přehlídku, snesou, když si do nich utřete ruce od hlíny.

Kolekce YOWIE – pracovní oděvy pro ženy

Kolekce YOWIE je pro zahradnice jako dělaná. Jako jedna z mála kolekcí pracovního oblečení pro ženy nabízí sukni. A to hned ve dvou barevných kombinacích. V zeleno-hnědé variantě nebo modro-růžové variantě. Obě mají vepředu klokaní kapsu na odložení nůžek a motyčky, pouzdro na mobilní telefon, klasické kapsy, poutka na pásek a potisk květin v rozparcích. K sukni si v kolekci YOWIE vyberete i pracovní obuv, bundu, vestu, plášť a na podzimní sklízení brambor a hrabání listí i kalhoty a montérky.

pracovní obuv

EMERTON – pracovní oděvy pro zahradníky

Pracovní oděvy EMERTON oblékají zahradníky od hlavy až po paty. Vyberte si z montérek, kalhot, kraťas, triček, vest bund a nasaďte si čepici. EMERTON vyrábí pracovní oděvy z mimořádně kvalitního materiálu. Polyester a bavlna v poměru 65/35 a gramáží 270g/m2 zařazuje pracovní oděvy této značky mezi TOP produkty, které se na českém trhu dají sehnat. EMERTON myslí i na malé zahradníky. Vyrábí i pracovní oděvy pro děti.

montérky

Platí se za kvalitu, ne za módní trend 

Je to paradox, ale mnohem kvalitnější pracovní oděvy ve většině případů koupíte i mnohem levněji než oblečení v klasickém obchodě s módou. I proto se obchody s pracovními a ochrannými pomůckami staly nejoblíbenějšími obchody s oblečením zejména u mužů, kteří mají rádi kvalitní materiály a funkční design. Vyberte si u TOMIS CZ, co bude na zahradě slušet vám.

www.tomiscz.cz