Náš tip Zahrada Životní­ styl

Co vše zařídit, aby zahradní oslava dopadla na jedničku?

Chystáte rodinnou sešlost, oslavu narozenin pro partu přátel nebo svatbu? Počítáte, že se sejde několik desítek hostů? Aby vše dopadlo na jedničku, musíte připravit perfektní zázemí. Nelze spoléhat na předpověď počasí. I lokální dešťová přeháňka nebo vítr dokáží vše zkazit. Připravte se na vše! Jak a co vše budete potřebovat?

Stany ve dvou variantách

Před ostrým sluncem, deštěm i větrem spolehlivě ochrání párty stany. Cena nových párty stanů bývá často vysoká a tak je výhodnější si je půjčit. Zajímavou nabídku má firma AZ Rent. Je to půjčovna stanů a dalšího párty vybavení. Vše seženete na jednom místě a můžete si objednat montáž i demontáž.

firma AZ Rent

V nabídce má dva typy stanů. Jsou to klasické nůžkové stany o rozměrech 3×3 metry nebo 6×3 metry. Dají se na sebe napojovat, takže lehce vytvoříte jakýkoliv prostor. Druhým typem je trubkový stan se stabilní a robustní ocelovou konstrukcí. Tento typ se hodí pro akce formálnějšího rázu, jako je svatba aj. Trubkový stan se dá použít i pro zastřešení pódia. Ceník za pronájem party stanů najdete na stránkách společnosti azrent.cz.

Gril a další praktické vybavení

Nemáte dostatečně veliký gril? Půjčovna párty stanů má řešení. Půjčit si můžete velký gril na sele nebo kýtu či menší gril s pečícím kamenem. Jako doplněk je možné si půjčit párkovač na snadnou přípravu párků v rohlících, což určitě ocení hlavně děti. Z dalšího vybavení půjčuje AZ Rent pivní sety (stůl a 2 lavice) a párty nábytek.

Půjčovna párty stanů

Nezapomínejte na zábavu 

Je vždy lepší připravit pro hosty program. Nuda nebude mít šanci a na vaši zahradní oslavu se bude dlouho vzpomínat. Zaručenou zábavou je bar pro přípravu míchaných drinků, udělejte soutěž o nejlepší drink. Recepty na osvěžující letní drinky najdete zde. Zábavné je také karaoke, tancování s míčky nebo jablkem mezi čely aj.