Reality

Chcete se přestěhovat a zajímá vás, kde se nejlépe bydlí?

Jak jste spokojeni se svým bydlením, pokud se zaměříme na lokalitu či přímo nemovitost, kde máte byt? Líbí se vám v místě bydliště, nic vám nechybí a dokážete si představit, že zde zůstanete na celý život? Ano? Pak máte štěstí. Druhá strana to však může vnímat jinak. Myslíte, že místo, kde zrovna bydlíte není zrovna to ideální a uvažujete o změně? Všem se hned napoprvé nezadaří nalézt ideální domov, který poskytne po zbytek života dokonalé zázemí.

Radost a následné zklamání

Mnozí z vás mají jistě negativní zkušenost s výběrem nového bydlení. Při osobní prohlídce nemovitosti s realitním makléřem vypadalo vše perfektně, následovala radost po koupi, ale po nějakém čase se vše ukázalo v pravém světle a přišlo zklamání. Takový scénář znáte i vy? Proto ani nemáte chuť znovu hledat nový domov, protože se obáváte dalšího zklamání? Vyhnout se zbytečným a nežádoucím problémům se lze docela snadno, pokud znáte názor lidí, kteří v dané lokalitě či nemovitosti bydlí. Jenže, jak získat takové recenze bydlení, když jste třeba z naprosto jiného koutu republiky, než kam byste se rádi nastěhovali?

Objektivní recenze

Díky portálu Vimkdebydlim.cz je hledání nového místa pro život mnohem jednodušší. Právě zde se shromažďují kladné a záporné recenze nemovitostí a lokalit od lidí, kteří v daných oblastech přímo bydlí. Vše je nezávislé, autentické, přirozené, proto jsou takové informace nesmírně cenné. Vy si tak můžete snadno udělat obrázek o místě, zda je vše opravdu tak růžové, jak to vypadá, anebo je skutečnost zcela odlišná. Stačí si díky mapě České republiky, kteá se nachází na úvodní stránce, nalézt svou vysněnou ulici či lokalitu a přečíst si, jak se tam bydlí. Můžete tak získat objektivní pohled na nemovitost a lokalitu, pro kterou se rozhodujete. Výhodou je také to, že vložené recenze získávají hodnocení a z těchto hodnocení se sestavuje žebříček nejlepších a nejhorších ulic v ČR. I toto vám mnohé vypoví.

Vlastní zkušenosti

Jestliže vás tento koncept oslovil, i vy máte možnost rozšířit recenze o vaše vlastní. V horní části mapy ČR je k dispozici tlačítko pro vložení recenze. Vyhledáte si svou vlastní ulici a napíšete, jak se vám bydlí. Hodnocení může být kladné i záporné, důležité je, abyste napsali pravdu. Pokud budou vaše reference kladné, přilákáte tak další slušné sousedy. Jestliže naopak s něčím spokojeni nejste, pak můžete efektivně upozornit na nějaký veřejný problém, což se rozšíří dále a je velice možné, že se díky vám situace zlepší.

Portál „Vím, kde bydlím“ může být užitečný pro všechny, ať už pro ty, co hledají nový domov nebo ty, co se chtějí o své zkušenosti podělit. Zkuste využít tento nekomerční web i vy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.