manželské postele
Dětský pokoj Ložnice

Postele do dětského pokoje i ložnice – podle čeho vybírat?

Kvalitní postel je základ každého dětského pokoje či ložnice. Pravidelný a nerušený spánek je důležitý pro zdravý vývoj dětí i předcházení zdravotních obtíží dospělých. Proto při zařizování dětského pokoje vsaďte na osvědčenou výrobu z masivu, která zaručuje jakostní nábytek bez vrzání nebo brzkého opotřebení. Široký výběr postelí najde uplatnění do každého pokoje, ať už máte jedináčka milujícího hry, dvojčata, popřípadě potřebujete vyřešit otázku malého prostoru.

Hravý design patrových postelí

Na pohled úchvatné, na dotyk příjemné a cenou skvělé jsou patrové postele z masivního dřeva. Dokáží totiž uspokojit i náročné požadavky zákazníků díky širokému výběru modelových řad. Patrové postele jsou konstruovány tak, aby se na nich zcela bez problémů vyspaly dvě děti a navzájem se nerušily. Praktický žebřík je zároveň zajímavým zábavným prvkem v pokoji a stane se určitě součástí mnoha dětských her. Pomocí patrové postele ušetříte místo v místnosti pro další kusový nábytek či herní zónu.

Chcete-li vytěžit z nákupu patrové postele maximum, pořiďte si k ní praktické šuplíky, do kterých vměstnáte ložní povlečení, peřiny nebo sezónní oblečení. Šuplíky jsou opatřeny kolečky a snadno se vysouvají. Stylové a přitom cenově dostupné příslušenství najdete například na kupono.cz. Máte-li doma pouze jednoho malého raubíře, můžete mu dopřát vyvýšenou postel, která je velmi podobná klasické poschoďové posteli, ale místo spodního lůžka nabízí prostor pro hry nebo skrýše. V útlém věku zaručeně nejmenší členové rodiny ocení třeba plachty s veselým potiskem, čímž se umocní zážitek z her pod zvýšeným lůžkem. Další výhodou je variabilita nábytku, protože časem můžete pod vyvýšenou postel přidat nábytek, psací stůl nebo další postel a ušetřit tak potřebné místo. Nic nezkazí ani jednolůžkové dřevěné postele z masivu, jež poskytnou stabilní a pevné zázemí pro spánek od prvních let života dítěte.

Ušetřete místo v ložnici

Zejména ložnice v panelových domech jsou tak malých rozměrů, že často pojmou pouze postel a skříň. Přitom ženy potřebují spoustu dalšího místa na své šperky, líčení či šití a muži zase ocení svůj koutek s technikou. Při rekonstrukci a zařizování ložnice si užijte výhody manželské postele s úložným prostorem, díky němuž uskladníte sezónní zboží i dávno zaprášené knihy nebo drobnosti, na které vám v interiéru nezbývá místo. Kvalitní zpracování, zajímavě řešené křivky a čela postelí v kombinaci barev a materiálů vás zaručeně nadchnou, stačí si prohlédnout luxusní moderní manželské postele z masivu.