plemena koček
Chata a chalupa Hobby Zahrada

Kvalitní krmivo = vitální a dlouhý život

Víte o tom, že čeští obyvatelé patří mezi milovníky čtyřnohých přátel? Náš národ je národem pejskařů a kočiček. Jestliže máte také doma němého společníka, popřípadě zvažujete, že si nějakého věrného přítele pořídíte, nezapomeňte mu dopřávat kvalitní krmivo. Psi ani kočky by rozhodně neměli dostávat zbytky od oběda nebo kořeněná a solená jídla. Kvalitní masové konzervy stejně jako špičkové granule pořídíte za slušné peníze a svému chlupáčovi poskytnete skvělý odrazový můstek pro život.

Řešení pro psy i kočky

Vybavené chovatelské potřeby nabízí masové konzervy pro psy v mnoha chuťových variantách. 100% masa z vybraných surovin osloví malá i velká plemena. Prémiové suroviny kombinují maso z kuřat, libové hovězí svaloviny, rybí maso, zvěřinové kousky či vepřovou svalovinu. Díky plnému poměru masa bez sóje, dochucovadel, konzervačních a barvících látek uspokojíte chuťové pohárky svého štěněte juniora, dospělého i staršího psa. Značkové konzervy jsou rovněž vhodné pro zvířata při fyzické zátěži, březí a kojící feny i psy trpící nadváhou či trávicími obtížemi. Na mase si velmi rády a kvalitně pochutnají též všechna plemena koček a vůbec nezáleží, zda máte výstavní kočku, nebo pouličního tuláka.

Nakupujte online výhodně

Na internetovém obchodě Můj Mazlík můžete nakoupit kompletní vybavení pro své zvíře. Přehledná nabídka prémiových suchých krmiv, kvalitních konzerv ze 100 % masa i hračky, pelíšky a obojky. Samozřejmostí jsou i věci pro pohodlné a hlavně bezpečné cestování se čtyřnohým kamarádem. A omezovat se nemusíte pouze na výběr pro svého psa, nýbrž rovněž pro kočky, menší zvířata i ptactvo. Chcete-li pro svého psa nejlepší péči, investujte do péče o něj a začněte třeba s inovativními konzervami, které jsou regulérně kontrolovány, ručně plněny a vyrábí se v České republice. Vaše zvíře vám poděkuje a vy mu zajistíte dlouhý, zdravý a vitální život.