Bydlení­ je hra Zahrada

Dokonalá souhra materiálů

Bydlení si vždy přizpůsobujeme svým požadavkům a finančním možnostem, cíl máme ale všichni stejný – rádi bychom docílili vkusného vybavení, sladěného zařízení a praktického zázemí uvnitř i v exteriéru. Okolo domu, garáže či chalupy proto nesmí chybět stavební materiály, jimiž vytvoříte praktické chodníčky, cestičky, prostorné stání na vozidla anebo vstup do altánu. Stavební úpravy se ovšem netýkají pouze rodinných domů a soukromníků, jsou nezbytné na veřejných místech pro komfort všech občanů a také zdravou vizáž města či vesnice.

Nestárnoucí beton

Velmi oblíbená je betonová dlažba, díky níž do svého venkovního prostoru aplikujete nový, originální prvek. Beton nemusí přitom vůbec vypadat a působit jako nevzhledná šedivá hmota, nýbrž lze vybírat z řady produktů v mnoha barvách, tvarech a provedeních. Obrovský úspěch slaví beton tvářící se jako dřevo – věrná imitace je ideální pro každou moderní zahradu. Oproti klasickému dřevu přitom vydrží, nemění barvu ani strukturu a zachovává si svůj původní nový vzhled. Pro veřejné použití se nabízí například bezbariérové zastávkové obrubníky, dělící prvky a samozřejmě rovněž silniční přídlažba. U rodinných domů oceníte betonové obrubníky, díky nimž elegantně oddělíte zatravněnou část od té pochozí, vytvoříte chodníky a obrubníky vám skvěle poslouží jako postranní a ukončovací prvky.

Moderní dlažba od předního výrobce

V nabídce najdete celou řadu tvarů a prvků, s nimiž budou vaše stavební úpravy snazší a výsledek naprosto dokonalý. Z tvarovek lze udělat originální dělící stěny, palisády se hodí do záhonů i k oddělení okrasných keřů a obkladové desky vyráběné inovativní technologií zase nabídnou samočisticí schopnosti. Presbeton patří mezi lídry v oblasti betonového zboží pro stavby i úpravy veřejných míst a komunikací. Díky letité praxi se mohou pochlubit produkty prémiové kvality, určené do extrémních podmínek a zatížení. Kromě venkovní dlažby a zdicích prvků nabízí též výrobky venkovní architektury a originální schodišťové prvky.