Komerční informace

Pořiďte svým dětem na zahradu dětské hřiště

Máte děti a chcete jim na zahradě vytvořit koutek na hraní? Skládací dětské hřiště, je vhodné nejen do školek a na různé akce, ale především na zahradu. Dalo by se říct, že o dětských hřištích není co říci, já bych však ale upozornil na několik důležitých faktů. Už jen takový výběr vhodného hřiště se může protáhnout, určitě není vhodné kupovat dětské hřiště a skluzavky od čínských výrobců. Preferujme větší a zkušenější distributory. Například firma Junglegym se už nějakou dobu pohybuje na tuzemském trhu a jejich nabídka odpovídá velmi dobře poptávce zákazníků právě z ČR.

Výrobky jsou certifikované zkušebnou TÜV, tudíž tu není na místě pochybovat o kvalitě jak samotného výrobku, tak o kvalitě dodávaných částí. Výrobky pocházejí z Holandska, které je svým stolařským průmyslem světoznámé. Ovšem ceny jsou pořád rozumné. Na jejich e-shopu najdeme široký sortiment zboží včetně technické dokumentace a všech potřebných informací. Drtivé procento nabízených produktů má velice jednoduchou montáž, tudíž si dětské hřiště složíme pohodlně i sami.

Typů dětských hřišť existuje mnoho, najdeme modely se skluzavkou nebo provazovou stěnou. Každý kvalitní výrobce nabízí mnoho typů, tudíž s výběrem typu by neměl být tolik problém.

Po výběru typu hřiště a obchodu, kde si ho zakoupíme je nutné vybrat to nejlepší místo. Ideálně je na prostor, kde bude hřiště usazeno, myslet již během samotného výběru. Prostor musí být bezpodmínečně rovný, dále pak by se neměl nacházet v blízkosti plotů, betonových chodníků a dalších podobných prvků. Pád, byť jen z jednoho schůdku hřiště, by se mohl stát velmi nepříjemným. Samozřejmě je vhodné čas od času hřiště kontrolovat, také prostor kolem něj by měl být bez věcí, o které by se mohly děti poranit. Pokud máme na dětském hřišti skluzavku, tak je vhodné, prostor kde děti sjíždějí, zasypat jemnějším štěrkem, tuto variantu můžeme často vidět na veřejných dětských hřištích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.